ЗВІТ
Губиниського селищного голови Єрьоменка Петра Володимировича
про роботу Губиниської селищної ради за 2021 рік
Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» звітую перед селищною територіальною громадою за підсумками роботи року, що минув з часу створення громади.
Губиниська селищна територіальна громада утворена після проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, шляхом обєднання сільськиї рад.
До складу громади ввійшли 1 селище міського типу (центр громади) та 24 сільських населених пункти.
03 грудня 2020 року відбулася І установча сесія селищної ради, на якій визнали повноваження депутатів Губиниської селищної ради та селищного голови, обрали секретаря селищної ради, затвердили заступників та керуючого справами (секретаря) виконкому та 6 (шести) старост старостинських округів громади.
Два місяці тривала робота з реорганізації сільських рад шляхом приєднання їх до Губиниської селищної ради. Впродовж грудня 2020 року працювала комісія з реорганізації сільських рад. Від 03 грудня 2021 року рішенням № 15 - 1/VIII сесії селищної ради восьмого скликання затверджені передавальні акти 6(шести) колишніх сільських рад. Згідно передавальних актів основні засоби та товарно-матеріальні цінності прийняли у власність Губиниської селищної територіальної громади в особі Губиниської селищної ради. Детальний аналіз проведеної інвентаризації матеріальних цінностей та підсумки роботи комісій з реорганізації сільських рад оприлюднено на офіційному вебсайті Губиниської селищної ради.
З прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост» та з метою забезпечення представництва інтересів жителів населених пунктів Губиниської селищної ради, що увійшли до селищної територіальної громади з адміністративним центром в смт Губиниха, 03» грудня 2020 року, рішенням сесії селищної ради № 11-1/VІІІ утворені шість старостинські округи:
Василівський старостинський округ з центром у с.Василівка, що складається із сіл: Василівка, Всесвятське, Андріївка.
Вільненський старостинський округ з центром у с.Вільне, що складається із сіл: Вільне, Хащове.
Мар'янівський старостинський округ з центром у с. Мар'янівка, що складається із сіл: Мар'янівка, Скотувате, Новоскотувате та с - ща Мирне.
Миколаївський старостинський округ з центром у с. Миколаївка, що складається із сіл: Миколаївка, Затишне, Нове, Королівка.
Новостепанівський старостинський округ з центром у с. Новостепанівка, що складається із сіл: Новостепанівка, Варварівка, Герасимівка, Гнатівка, Івано – Михайлівка, Веселе.
Попасненський старостинський округ з центром у с.Попасне, що складається із сіл: Попасне, Надеждівка, Привільне, Тарасове.
Губиниська громада, як орган місцевого самоврядування, дотримується зазначених законодавством принципів законності, гласності, колегіальності, поєднання місцевих і державних інтересів.
Як голова громади, намагаюсь побудувати злагоджену, відкриту роботу депутатського корпусу, виконкому та працівників селищної ради.
Селищна рада публічна і відкрита у своїй діяльності, про що свідчить робота з висвітлення роботи ради, прийнятих документів на сесіях ради, засіданнях виконавчого комітету, робота комісій при виконкомі, а також щоденні новини про життя громади. Створено нову версію офіційного сайту селищної ради, яка повністю відповідає вимогам зі створення (модернізації) офіційних веб-сайтів (веб-порталів) органів виконавчої влади, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2019 р. № 493. Створено 38 рубрик, що стосуються діяльності селищної ради та її підрозділів. Вони своєчасно наповнюються та оновлюються. Сайт легкодоступний та відкритий для жителів та гостей громади. Сайт пристосований для людей з вадами зору. Починаючи з 2021 року на сайті розміщено 54 новини, 83 оголошень, анонсів.
Селищним головою підписано Меморандум про взаємодію та співпрацю з Ведеться робота по підключенню інтерактивної веб-платформи «Відкрите місто», яка спрямована на вирішення актуальних проблем мешканців громади.
Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» основною організаційно-правовою формою діяльності рад є сесія. Закон визначає, що сесія ради скликається в міру необхідності, але не менше одного разу на квартал. З початку скликання відбулося 12 пленарних засідань ради, на яких розглянули та прийняли відповідні рішення з 583 питань, в тому числі, затверджено 12 наступних цільових програм:
- Програма соціально-економічного та культурного розвитку Губиниської селищної ради на 2021-2023 роки;
- Комплексна програма соціального захисту населення Губиниської селищної ради на 2021-2023 роки;
- Програми «Надання фінансової підтримки комунальним підприємствам, що належать до спільної власності територіальної громади на 2021 – 2023 роки»;
- Програма підтримки та розвитку первинної медичної допомоги у Губиниській селищній раді на 2021-2023 роки;
- Програма підтримки та розвитку вторинної медичної допомоги у Губиниській селищній раді на 2021-2023 роки;
- Комплексна програма розвитку фізичної культури і спорту Губиниської селищної ради на 2021-2023 роки;
- Програма розвитку освіти Губиниської селищної територіальної громади на 2021 – 2023 роки;
- Програма виконання доручень виборців депутатами Губиниської селищної ради VIIІ скликання на 2022 рік та затвердження Положення про надання матеріальної допомоги окремим категоріям мешканців округів, закріплених за депутатами Губиниської селищної ради;
- Про затвердження Програми соціально-економічної підтримки дітей, із сімей вразливих верств населення територіальної громади Губиниської селищної ради на 2022 рік "Добре, коли ти поруч";
- Програми поховання померлих безрідних та невідомих громадян на території Губиниської селищної ради на 2022-2023 роки;
- Програми видалення аварійних та небезпечних дерев на території Губиниської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки;
- Цільова соціальна Програма розвитку цивільного захисту Губиниської об’єднаної територіальної громади Новомосковського району Дніпропетровської області на 2022-2027 роки.
Рішення селищної ради приймались відкритим поіменним голосуванням, результати яких оприлюднені на офіційному сайті селищної ради та Єдиному державному порталі відкритих даних у день голосування.
Усі питання, які розглядалися на сесіях, в обов’язковому порядку були попередньо опрацьовані на засіданнях постійних комісій:
Детальне вивчення всіх питань на комісіях, дозволило в конструктивному руслі працювати безпосередньо на пленарних засіданнях та приймати відповідні рішення.
Також, постійні комісії в межах своєї компетенції здійснювали контроль за виконанням прийнятих селищною радою рішень.
Планування роботи селищної ради проводилось у відповідності до Регламенту селищної ради та Плану роботи Губиниської селищної ради на 2021 рік.
Діяльність працівників селищної ради і депутатів є відкритою та прозорою. Селищна рада працювала у складі 26 депутатів, що в повній мірі забезпечувало ефективну роботу представницького органу.
З метою забезпечення виконання повноважень селищної ради утворено виконавчий апарат селищної ради у складі якого створено такі відділи:
Юридичний відділ;
Відділ економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності;
Відділ бухгалтерського обліку та звітності;
Відділ (центр) надання адміністративних послуг;
Відділ загальної, організаційної та інформаційної роботи;
Відділ з питань житлово-комунального господарства, будівництва та земельних відносин та екологічної безпеки.
Створено наступні відокремлені виконавчі органи селищної ради:
ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ ГУБИНИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
НОВОМОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГУБИНИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НОВОМОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;
З метою своєчасного і достовірного оприлюднення рішення, прийняті Губиниською селищною радою, розміщувалися на офіційному Веб-сайті селищної ради. Також зазначу, що протягом 2021 року рішення селищної ради приймалися відкритим поіменним голосуванням, результати якого оприлюднювалися на офіційному Веб-сайті ради у день голосування.
Робота виконавчого комітету Губиниської селищної ради
Виконавча діяльність селищної ради здійснювалася через виконавчий комітет, який проводив свою роботу, спрямовану на вирішення соціально-економічних, адміністративно-господарських, житлово-комунальних та інших важливих проблем громади. До його складу включені представники різних сфер діяльності та галузей, які мають досвід професійної діяльності і можуть впливати безпосередньо на вирішення ключових проблем населених пунктів.
Виконавчий комітет координує й контролює роботу апарату виконавчого комітету та підприємств і установ, що належать до комунальної власності територіальної громади селища.
Усього за звітний період проведено 11 засідань виконавчого комітету, розглянуто 225 питання.
На виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» проводиться робота щодо створення необхідних умов для реалізації права громадян на отримання інформації, яка відноситься до категорії публічної.
Рішення виконавчого комітету та сесій селищної ради, порядки денні засідань, оприлюднюються на офіційному веб-сайті селищної ради не пізніше як за 10 робочих днів до дати їх розгляду. Умови і порядок доступу до публічної інформації доведений до відома громадян шляхом розміщення повідомлення на офіційному сайті.
З метою забезпечення доступу до публічної інформації, оприлюднення набору даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розміщення та оновлення інформації на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних здійснюється щомісячно, відповідно до Положення, затвердженого Кабінетом Міністрів України.
За 2021 рік надійшло 4237 листа вхідної кореспонденції, надано відповідей 3309 листа. Надійшло 367 внутрішніх документа, в тому числі листи депутатів, керівників структурних підрозділів, керівників виконавчих органів ради.
За 2021 рік до селищної ради надійшло 67 інформаційних запитів. Всі запити своєчасно розглянули, задовольнили та забезпечили інформування запитувачів у встановлений Законом України «Про доступ до публічної інформації» термін.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 року № 1277 «Питання системи обліку публічної інформації» щодня оновлюється електронна база даних, що містить інформацію про документи, які створені та перебувають у володінні селищної ради.
Одним з основних напрямків діяльності виконкому селищної ради є робота із зверненнями громадян, яка проводиться системно, спрямована на створення необхідних умов для реалізації прав громадян при письмових та усних зверненнях, за принципом доступності та відкритості. Введеться планування даної роботи, щоквартально проводиться аналітична робота з питань звернень громадян.
Працівниками виконкому та створеними комісіями порушені у зверненнях питання вивчаються у повному обсязі, усі звернення громадян розглядаються у встановлені терміни, своєчасно надаються обґрунтовані відповіді, в разі необхідності на засіданнях виконавчого комітету та сесіях селищної ради приймаються рішення.
З метою розв’язання своїх проблем до селищної ради протягом звітного періоду звернулася 1329 особа. З державної установи «Дніпропетровський обласний контактний центр» надійшло 119 звернень. Слід відмітити, що 1253 звернення – надійшло на особистий прийом, 76 звернень – надійшло поштою.
Протягом 2021 року громадянами порушено 1329 питання, з них --- 1278 - вирішено позитивно, 18 відмовлено у задоволені, 3 - переслано за належністю відповідно до ст.7 Закону України «Про звернення громадян». Також за звітний період до Губиниської селищної ради надійшло на розгляд 5 колективних звернень. Повторних, дублетних, неодноразових, масових звернень не зареєстровано.
Найбільш чисельною групою питань, які порушували громадяни у своїх зверненнях є питання:
– аграрної політики та земельних відносин, соціального захисту населення, охорони здоров’я, комунального господарства, сімейної та гендерної політики та ін.
В звітному періоді з селищного бюджету комісією з питань надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Губиниської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин надана матеріальна допомога заявникам на загальну суму 620 тис. грн.
З метою інформування населення на інформаційному стенді, офіційному вебсайті розміщено законодавчі акти, зразки оформлення звернень, відомості про посадових осіб, що ведуть прийом громадян та інше. Інформація в разі змін оновлюється та доповнюється.
З початку року селищним головою видано 250 розпорядження з основної діяльності, 461 з кадрових питань, 63 про відрядження, 177 про відпустки.
Структурними підрозділами та фахівцями видано 4797 довідок різного характеру, здійснено 1102 реєстраційні дії з реєстрації(зняття) місця проживання населення.
Протягом 2021 року здійснювався моніторинг виконання контрольних документів, з них розпорядження та доручення голови обласної державної адміністрації. Значна увага приділяється якості підготовки документів та дотриманню термінів їх виконання, порушень терміну виконавської дисципліни не встановлено.
При селищній раді створено і працює Відділ «Центр надання адміністративних послуг».
Географічне розташування Губиниської селищної територіальної громади, кількість та територіальне розташування сіл, що входять до її складу, зумовило потребу у забезпеченні територіальної (фізичної) доступності отримання послуг її мешканців. З цією метою прийнято рішення про утворення 6 (шість) віддалених місць для роботи посадових осіб відділу (центру) надання адміністративних послуг, у яких обслуговування здійснюють старости та провідні спеціалісти та інспектора. Зазначені робочі місця розміщено в приміщеннях колишніх сільських рад, вони обладнані персональними комп’ютерами, на стендах представлена необхідна інформація, пов’язана з отриманням адмінпослуг.
Фахівцями під час прийому заяв встановлено порушення статті 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», в результаті чого винесено постанови про накладення адміністративних стягнень.
У перспективі планується встановити платіжні термінали для оплати адміністративного збору у віддалених робочих місцях адміністраторів ЦНАПу та в центрі громади.
Бюджетно-фінансова діяльність
За 2021 рік дохідна частина загального фонду селищного бюджету Губиниської селищної ради без враховування міжбюджетних трансфертів виконана на 112,73 %. До бюджету зараховано 120 531 023,21 грн. Крім того, міжбюджетних трансфертів – 82 437 054,95 грн.
За 2020 рік було отримано 98 555 341,86 грн, крім того 14 207 847,47міжбюджетних трасфертів.
Спеціальний фонд виконано на 100,64 % до бюджету зараховано 105 705 969,29 грн. (в т.ч. 105 539 862,94 власних надходжень бюджетних установ)., при планових показниках 105 037 517,12 (в т.ч. 104 949 917,12 грн. власних надходжень бюджетних установ)грн.
Одним з основних джерел власних надходжень загального фонду є податок на доходи фізичних осіб.
За звітний період отримано 73 750 899,00 грн. даного податку, при плані 67 201 249,00 грн., що складає виконання на 109,75% в порівнянні з 2020 роком на 13 422 181,00 грн.більше (за 2020 рік 60 328 718,45грн).
До складу податку на доходи фізичних осіб входять:
- податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати – 57 735 617 грн. (107,74 % до плану) більше на 11 982 338,00 грн (за 2020 рік 45 753 279,13 грн);
- податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата – 13 133 005,00 грн.(103,11 % плану) більше на 1 553 496,57 грн (за 2020 рік 11 579 508,77 грн);
- податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування – 2 881 844,00 грн (344,31 % до плану) менше на 151 670,06 грн (за 2020 рік 3 033 514,54 грн) .
Основними бюджетоутворюючими платниками з податку на доходи з фізичних осіб є:
ПДФО – з/п , грн. (60%)
ТОВ "АГРО-ОВЕН" – 4 155 913,00
СТОВ АГРОФІРМА "ВІЛЬНЕ - 2002" – 4 332 229,00
ТОВ "АЛЕКСПРОМ" – 2 777 557,00
ТОВ "АГРОФІРМА ІМ.ГОРЬКОГО" - 4 745 056,00
ТОВ "ОРІЛЬСЬКИЙ ОБ'ЄДНАНИЙ ЕЛЕВАТОР" – 2 226 674,00
ТОВ"АГРОАЛЬЯНС" – 2 164 144,00
ДП "НОВОМОСКОВСЬКИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ЛІСГОСП" – 1 071 397,00
СТОВ "ЗЛАГОДА" - 2 945 137,00
НОВОМОСКОВСЬКА РАЙРАДА – 743,417
ТОВ "УСП" – 544,144
НОВОМОСКОВСЬКА РДА – 1 002 018,00
ТОВ «ДМК «ДНІПРОМЛИН» - 2 788 258,00
УСЗН НОВОМОСКОВСЬКОЇ РДА – 45 0347,00
СВК "ЕДЕЛЬВЕЙС" – 842 576,00
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ФЕДОРИК" – 997 103,00
ТОВ "ДНІПРОВСЬКИЙ ХЛІБОКОМБІНАТ №11" – 2 626 088,00
(26137707) НОВОМОСКОВСЬКА ЦРЛ ДОР КП – 5 981 700,00
(44045496) ВІДДІЛ ОСВІТИ Губиниської с/р – 8 680 500,00
Податок на майно складається з:
- податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за житлову та нежитлову нерухомість, і надійшов у сумі – 3 811 928,01 грн., що на 777 000,76 грн більше ніж в 2020році. . Найбільші платники податку є:
ТОВ "ГИЗ" – 1 292 919,00
ТОВ "АЛЬГОМАС" – 207 233,00
ТОВ "УНІВЕРСАЛ-АГРО 2015" – 101 126,00
ТОВ "ТЕХНОПАРК 24" – 136 590,00
ТОВ "АГРОФІРМА ІМ.ГОРЬКОГО"- 128 666,00
ТОВ "АГРОТАНДЕМ - ПЛЮС" – 52 516,00
ТОВ "ВЕДМЕЖА БАРЛОГА" – 62 891,00
ТОВ"СЛАВУТИЧ-АГРО" – 56 058,00
ТОВ"ОТРАДНОЄ" – 52 749,00
Плати за землю з юридичних та фізичних осіб надійшло у загальній сумі
3 848 868,00 тис. грн., або виконано на 121,38 % ,що на 714 941,10 більше ніж в 2020 році .
Найбільшими платниками земельного податку є:
Земельний податок з юридичних осіб :
ТОВ "ВЕДМЕЖА БАРЛОГА"- 102 262,00
ПРАТ "НОВОМОСКОВСЬКЕ РВП "АГРОТЕХСЕРВІС"-239 991,00
ОКП "ФАРМАЦІЯ"- 42 185,00
ДДП "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"-376 747,00
ДП "НОВОМОСКОВСЬКИЙ ЛІСГОСП"-186 573,00
АТ "ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ"- 79 753,00
Орендна плата з юридичних та фізичних осіб надійшло у загальній сумі 5 642 370,00 грн., або виконано на 122,16 %., що на 705 500,52 грн більше ніж за 2020 рік.
Найбільшими платниками орендної плати з юридичних осіб є:
ТОВ"АГРОАЛЬЯНС"-562 400,00
ТОВ "АГРО ФЕЛИКС"-513 604,00
ТОВ "ОРІЛЬСЬКИЙ ОБ'ЄДНАНИЙ ЕЛЕВАТОР"-425 444,00
ТОВ "АГРОФІРМА ІМ.ГОРЬКОГО"-343 000,00
ТОВ "АГРОТАНДЕМ - ПЛЮС"-269 009,00
СТОВ АГРОФІРМА "ВІЛЬНЕ - 2002"-228 360,00
ТОВ"СЛАВУТИЧ-АГРО"-197 594,00
УЛ ТОВ З ІІ "ЕКСТРА ПЛАСТІК"-150 544,00
ТОВ "ГИЗ"-125 638,00
С(Ф)Г "АГРОСВІТ"-94 230,00
ТОВ"ОТРАДНОЄ"-85 076,00
АТ "ДНІПРОВАГОНРЕМБУД"-84 408,00
СТОВ "ЗЛАГОДА"-83 313,00
Єдиного податку за звітний період надійшло в сумі 20 972 598,00 грн., (115,86 %),на 2 738 623, 39 грн більше ніж за 2020 рік.
у тому числі: з юридичних осіб – 572 527,00грн.(117,08%)
з фізичних осіб –6 284 461,00грн.(147,07%)
з сільськогосподарських товаровиробників – 14 115 609,00грн.(105,81%)
Найбільшими платниками єдиного податку з юридичних осіб є:
ТОВ "КД БУДАВТОДОР"-86 227,00
ТОВ "УЕЄС"- 83 320,00
ФГ "САМАРА"-78 500,00
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ШВЕЦЬ К.І."-48 983,00
ФГ "СІЧЕНЬ 2009" – 48 750,00
МИКОЛАЇВСЬКЕ СТ – 32 781,00
ТОВ "ПРОМАГРОСЕРВІС" – 24 785,00
ПП "ДПК "СКІФІЯ" – 23 538,00
ПП "ГРІФ-2007" – 21 444,00
ПОПАСНЕНСЬКЕ СТ – 20 379,00
єдиного податку з фізичних осіб є:
ПЕРЕЙМИВОВК ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА – 396 414,00
ТЕРНОВСЬКИЙ РОМАН ІВАНОВИЧ – 360 799,00
ЖОЛОБАК РОМАН ІГОРОВИЧ – 350 314,00
ВОЛНЯНСЬКА ІРИНА АНАТОЛІЇВНА – 346 985,00
СУХОРУЧКА ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ – 272 483,00
ШУЛІКА ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ – 106 030,00
СОРОКА ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ – 101 775,00
ОВЧАРЕНКО АНТОНІНА МИКОЛАЇВНА – 99 241,00
СКАКУН ЯРОСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ – 97 115,00
СКАКУН БОГДАН МИКОЛАЙОВИЧ – 93 905,00
ЧУБЕНКО АНТОНІНА ВІКТОРІВНА – 85 806,00
ТИМОШЕНКО РОМАН ВІКТОРОВИЧ – 85 526,00
ФРЕЙДІН ОЛЕКСІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ – 85 200,00
ПАПІКЯН КАРІНЕ РУБЕНІВНА – 84 205,00
МАРЧЕНКО РАЇСА АНТОНІВНА – 82 525,00
Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників:
ТОВ "АГРОФІРМА ІМ.ГОРЬКОГО" – 1 564 639,00
СТОВ "ЗЛАГОДА" – 1 472 904,00
СТОВ АГРОФІРМА "ВІЛЬНЕ - 2002" – 1 311 775,00
ТОВ"АГРОАЛЬЯНС" – 989 200,00
ТОВ "АГРАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИДНІПРОВСЬКЕ" – 879 625,00
ФГ "ФЕДОРИК" – 649 032,00
ТОВ "РАНОК 2017" – 573 000,00
ТОВ "СОЮЗ МАРКЕТ" – 508 700,00
ФГ "ЮКАН - 2005" – 480 726,00
С(Ф)Г "НОСЕНКО" – 333 487,00
ТОВ "ФГ ДАР ПОПАСНЕ" – 3102 31,00
СВК "ЕДЕЛЬВЕЙС" – 307 956,00
ТОВ "АГРОВОЛОДАР" – 307 886,00
ТОВ "ФГ ДАР АНДРІЇВКА" – 288 389,00
ТОВ "АГРО-ОВЕН" – 284 203,00
ТОВ АГРОФІРМА "ДРУЖБА" – 258 178,00.
Загальний податковий борг, за інформацією Головного управління Державної фіскальної служби в Дніпропетровській області, станом на 01 січня 2022 року по Губиниській громаді склав 893 698,00 гривен. В розрізі податків заборгованість становить:
– по податку на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 66 290,00 грн, найбільші боржники:
СТРОЇЛО МАРІЯ СТЕПАНІВНА – 6 312,00
ЖМУР ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ – 8 060,00
– по єдиному податку заборгованість становить в загальній сумі 222 620,00 грн. Найбільші боржники ;
ЛЯХ ПАВЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ – 48 822,00
ГОТЯНСЬКА АНТОНІНА ПЕТРІВНА – 19 464,00
АНДРЕЄВ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ -17 009,00
АХМЕТОВ ОЛЕГ МАРАТОВИЧ -12 867,00
ГРОМОВА КАТЕРИНА МИКОЛАЇВНА – 12 802,00
– по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки 89 948,23грн., по фізичним особам за об’єкти житлової нерухомості. Найбільші боржники ;
ШИТІКОВА ІРИНА ОЛЕГІВНА – 50 567,00
ДУБАЧИНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ФЕДОРОВИЧ – 19 385,52
Щодо економії та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни проведена наступна робота.
Фінансування бюджетних установ громади проводиться у межах затвердженого помісячного розпису асигнувань відповідно до пропозицій головних розпорядників коштів. При виділенні додаткових коштів своєчасно вносяться зміни до паспортів бюджетних програм установ, що фінансуються з селищного бюджету. Оплата праці працівників бюджетних установ здійснюється в межах відповідних планових призначень та з урахуванням термінів виплати. Всі види виплат проводяться виключно в межах фонду оплати праці, затвердженого у кошторисах. Розрахунки за енергоносії та комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами, проведені в повному обсязі.
Видатки бюджету селищної ради за 2021 рік проведені на загальну суму по загальному фонду 182 005 095,67 грн, або 95,44 % виконання до уточнених планових показників звітного періоду (190 692 768,40 грн), по спеціальному фонду 10 634 465,79 грн.
Державне управління
На утримання державного управління профінансовано видатків по загальному фонду на суму 21 291 622,17 грн., при плані 22 001 772,61 грн., що становить 96,77 % до планових призначень звітного періоду. По спеціальному фонду на суму 27 087,00грн, при плані 50 000,00 грн.
На заробітну плату з нарахуваннями із загального фонду направлено 19 630 459,93 грн. , що становить 89,22 % від загального обсягу видатків, на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 391 344,14 грн. (77,85%) на використання товарів і послуг - 1 659 562,34 грн.
Освіта
За рахунок коштів бюджету Губиниської селищної ОТГ утримуються 19 установ освіти, а саме: заклади дошкільної освіти – 5, заклади загальної середньої освіти – 11,КЗ «Центр позашкільної освіти» - 1, КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр «Росток» - 1, КЗ «ДЮСШ» - 1. Крім того , адміністрація відділу – 1 , централізована бухгалтерія та група централізованого господарського обслуговування - 1.
Профінансовано видатків по галузі "Освіта" по загальному фонду за 2021 рік в сумі 113 947 126,28 грн. , що становить 97,4% до планових призначень звітного періоду з урахуванням змін 116 859 518,25 грн. .
Видатки на заробітну плату з нарахуваннями склали 99 657 611,51 грн., що становить 98,69% (при планових призначеннях 100 902 298,62 грн. )., на придбання предметів та матеріалів – 1 731 714,95 грн. , на продукти харчування – 2 644 792,94 грн. , на оплату послуг (крім комунальних) – 1 602 469,01 грн. , на оплату за енергоносії та комунальні послуги – 8 115 657,05 грн.
По ТПКВКМБ 0611010 «Надання дошкільної освіти»
видатки заплановано в сумі 15 029 047,57 грн. з яких профінансована в сумі 14 384 099,06 грн., а саме;
- КЕКВ 2111 «Оплата праці» - 9 845 700,93 грн. ;
- КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» - 2 235 961,96 грн. ;
- КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» - 197 602,83 грн. , (для придбання канцелярських приладів та матеріалів,господарчого, спортивного та кухонного інвентарю, меблів та обладнання)
- КЕКВ 2230 «Продукти харчування» - 751 123,95 грн.,
- КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)»- 243 228,54 грн., (перевірка електролічильників, централізоване пожежне спостереження, технічне обслуговування газових мереж, підготовка до опалювального періоду, перезарядка картриджів, вогнегасників, дератизація , поточний ремонт комп’ютерної техніки, поточні ремонти приміщень)
- КЕКВ 2270 «Оплата комунальних послуг та енергоносіїв» - 1 110 380,85 грн.,
Спеціальний фонд бюджету створено згідно статті 13 Бюджетного кодексу України і складається з
- власних надходжень;
На видатки як плата за послуги бюджетних установ заплановані кошти в сумі 613 557,70 грн. в тому числі за рахунок надходжень від батьківської плати за харчування дітей – 488 857,77 грн..
По ТПКВКМБ 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти » видатки заплановано в сумі 31 418 772,57 грн. з яких профінансована в сумі 30 524 724,94 грн., а саме;
- КЕКВ 2111 «Оплата праці» - 15 902 979,38тис. грн. ;
- КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» - 3 653 388,33 грн. ;
- КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» 1 045 401,96грн,. (для придбання канцелярських приладів та матеріалів,господарчого, спортивного та кухонного інвентарю, паливо-мастильних матеріалів для безоплатного підвозу дітей до навчальних закладів, запчастин для ремонту шкільних автобусів, меблів та обладнання)
- КЕКВ 2230 «Продукти харчування» - 1 893 668,99грн.,
- КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)»- 1 270 676,87 грн., (перевірка електролічильників, централізоване пожежне спостереження, технічне обслуговування газових мереж, підготовка до опалювального періоду, перезарядка картриджів, вогнегасників, дератизація, поточний ремонт автобусів, поточний ремонт комп’ютерної техніки, поточні ремонти приміщень)
- КЕКВ 2270 «Оплата комунальних послуг та енергоносіїв» - 6 701 812,59 грн.,
Спеціальний фонд бюджету створено згідно статті 13 Бюджетного кодексу України і складається з
- власних надходжень;
На видатки як плата за послуги бюджетних установ заплановані кошти в сумі 350 000,00 грн. в тому числі за рахунок надходжень від батьківської плати за харчування дітей -340 000,00 грн..
По ТПКВКМБ 0611031 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти (за рахунок коштів освітньої субвенції) видатки загального фонду заплановано в сумі 61 207 600,00 грн.,з яких профінансовано в сумі 60 167 864,01 грн., на:
- КЕКВ 2111 «Оплата праці» - 49 346 791,32 грн.;
- КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» - 10 821 072,69 грн.
По ТПКВКМБ 0611070 «Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми» видатки заплановано в сумі 2 548 471,00 грн., профінансовано в сумі 2 482 593,97 грн. , 97,42% , а саме використано на :
- КЕКВ 2111 «Оплата праці» - 1 899 545,72 грн. ;
- КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» - 421 468,00 грн.;
- КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» - 24 914,74 грн., (для придбання канцелярських приладів та матеріалів, господарчого інвентарю)
- КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)»- 19 697,00 грн., (перевірка електролічильників, централізоване пожежне спостереження, технічне обслуговування газових мереж, підготовка до опалювального періоду, перезарядка картриджів, вогнегасників, дератизація)
- КЕКВ 2270 «Оплата комунальних послуг та енергоносіїв» - 116 968,51 грн., Видатки на оплату енергоносіїв передбачені з урахуванням заходів по економному витрачанню цих послуг у натуральному виразі та з урахуванням фактичного споживання за 2021 рік.
По ТПКВКМБ 0611130 «Методичне забезпечення діяльності закладів освіти» видатки заплановано в сумі 939 409,00 грн., профінансована в сумі 939 409,00 грн., що становить 100%, а саме використано на:
- КЕКВ 2111 «Оплата праці» - 758 030,40 грн.;
- КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» - 168 959,88 грн. ;
- КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар»-6 148,72 грн.;
- КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)»- 6 270,00 грн., (перевірка електролічильників, централізоване пожежне спостереження, технічне обслуговування газових мереж, підготовка до опалювального періоду, перезарядка картриджів, вогнегасників, дератизація).
По ТПКВКМБ 0611141 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти» заплановано видатки на утримання бухгалтерії відділу освіти, господарської групи відділу освіти на загальну суму 3 376 339,00 грн., профінансована в сумі 3 327 987,81 грн., що становить 98,57%, а саме використано на:
- КЕКВ 2111 «Заробітна плата» - 2 483 602,00 грн. ;
- КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» - 547 357,00 грн.;
-КЕКВ2210«Предмети, матеріали, обладнання та інвентар»-56 717,11грн.;
- КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» - 53 816,60 грн. ;
- КЕКВ 2270 «Оплата комунальних послуг та енергоносіїв» - 186 495,10 грн., Видатки на оплату енергоносіїв передбачені з урахуванням заходів по економному витрачанню цих послуг у натуральному виразі та з урахуванням фактичного споживання за 2021 рік.
По ТПКВКМБ 0611142 «Інші програми та заходи у сфері освіти» заплановані видатки на КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню» в сумі 14 480,00 грн., для виплати матеріальної допомоги дітям-сиротам, яким виконалось 18 років – профінансовано в сумі 14 480,00 грн..
По ТПКВКМБ 0611151 «Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів» видатки заплановано в сумі 181 000,00 грн., профінансована в сумі 112 599,75 грн., що становить 62,21%, а саме використано на:
- КЕКВ 2111 «Оплата праці» - 49 982,15 грн.;
- КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» -4 204,01 грн.;
- КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» - 49 633,59 грн., (для придбання канцелярських приладів та матеріалів, господарчого інвентарю)
- КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)»- 8 780,00 грн., (перевірка електролічильників, централізоване пожежне спостереження, технічне обслуговування газових мереж, підготовка до опалювального періоду, перезарядка картриджів, вогнегасників, дератизація)
По ТПКВКМБ 0611152 «Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів за рахунок освітньої субвенції» видатки заплановано в сумі 1 060 698,00 грн., профінансована в сумі 917 384,73 грн., що становить 86,49%, а саме використано на:
- КЕКВ 2111 «Оплата праці» - 735 040,79 грн. ;
- КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» 182 343,94 грн;
По ТПКВКМБ 0613140 «Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян,які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) видатки заплановано в сумі 716 385,43 грн, профінансовано 715 699,93грн.
Соціальний захист та соціальне забезпечення
Видатки селищного бюджету на галузь соціального захисту та соціального забезпечення визначено у сумі 7 865 100,00 грн.
По ТПКВКМБ 0113033 «Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян» виділено кошти в сумі 227 500,00 грн., профінансована в сумі -227 492,00 грн. ;
По ТПКВКМБ 0113050 «Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи» виділено кошти в сумі 12 934,00 грн., профінансовано в сумі -7 370,50 грн. ;
По ТПКВКМБ 0113104 « Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю» заплановано коштів в сумі 3 948 143,84грн. , профінансовано в сумі 3 948 143,84 грн., що становить 100% на утримання закладу «Територіальний центр соціального обслуговування», а саме заробітна плата з нарахуваннями – 3 897 212,38 грн., канцтовари – 13 667,50 грн., видатки на відрядження –934,00 грн., комунальні послуги всього – 33 229,96 грн.;
По ТПКВКМБ 0113160 «Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги» заплановано коштів в сумі 68 000,00грн. , профінансовано в сумі 61 211,84грн., що становить 90,02% ;
По ТПКВКМБ 0113241 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» заплановані кошти 2 2 688 522,16грн. профінансовано в сумі 2 673 747,19грн. , що становить – 99,45%
- КЕКВ 2111 «Оплата праці» - 2 114 817,91 грн.;
- КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» - 471 281,00 грн.;
- КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» - 40 330,00 грн., (для придбання канцелярських приладів та матеріалів, господарчого інвентарю)
- КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)»- 6 900,00 грн., (перевірка електролічильників, централізоване пожежне спостереження, технічне обслуговування газових мереж, підготовка до опалювального періоду, перезарядка картриджів, вогнегасників, дератизація)
- КЕКВ 2270 «Оплата комунальних послуг та енергоносіїв» - 40 418,28грн.,
По ТПКВКМБ 0113242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» заплановані кошти по:
КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню» в сумі 920 000,00 грн. згідно програми соціального захисту населення Губиниської селищної ради, профінансовано сумі 850 000,00грн., що становить 92,39%.
Культура і мистецтво
Обсяг видатків на культуру і мистецтво, в бюджеті міської ради на 2021 рік, складає 9 179 652,00 грн..
Вказані видатки забезпечать безперебійне функціонування 17 бібліотек, 16 будинків культури та сільських клубів.
Видатки на оплату праці з нарахуваннями забезпечать виплату заробітної плати працівникам культури з урахуванням посадових окладів відповідно постанови КМУ Додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298.
По ТПКВКМБ 0114030 «Забезпечення діяльності бібліотек» видатки складають 1448367 грн. Видатки загального фонду направлені на видатки по:
- КЕКВ 2111 «Оплата праці» - 1 082 677,53 грн.;
- КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» - 264 939,30 грн.;
- КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на суму 13 000,00грн. (для придбання господарчих та канцелярських товарів.)
- КЕКВ 2270 «Оплата комунальних послуг та енергоносіїв» 87 750,43 грн. Видатки на оплату енергоносіїв передбачені в повному обсязі з урахуванням заходів по економному витрачанню цих послуг.
По ТПКВКМБ 0114060 «Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів» заплановано видатки в сумі 7 404 290,00 грн..
Кошти загального фонду направлені на видатки по:
- КЕКВ 2111 «Оплата праці» - 4 670 577,93 грн.;
- КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» - 1 068 878,65 грн.;
- КЕКВ 2210«Предмети, матеріали, обладнання та інвентар»- 138 534,84грн.;
- КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» - 237 108,19 грн.(надання доступу до мережі Інтернет,заправка картриджів, дератизація.);
- КЕКВ 2270 «Оплата комунальних послуг та енергоносіїв» - 719 615,47 грн. .
По ТПКВКМБ 0114082 «Інші заходи в галузі культури і мистецтва» заплановано видатки в сумі 158 000,00 грн. згідно програми соціально-економічного розвитку в Губиниській се лищній об’єднаній територіальній громаді, профінансовано в сумі - 151 023,00грн. .
Фізична культура і спорт
По ТПКВКМБ 0615031 «Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл» виділено кошти в сумі 1 759 456,00 грн., профінансовано 1 695 405,00 грн. що становить -96,36%.
Кошти загального фонду направлені на видатки по:
- КЕКВ 2111 «Оплата праці» - 1 199 380,00 грн.;
- КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» - 267 480,00 грн.;
- КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» -117 761,00 грн.;
- КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» - 10 470,00 грн. (надання доступу до мережі Інтернет дератизація, перезарядка вогнегасників );
- КЕКВ 2270 «Оплата комунальних послуг та енергоносіїв» - 80 394,00 грн..
По ТПКВКМБ 0115053 «Фінансова підтримка на утримання місцевих осередків всеукраїнських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості» виділено кошти в сумі 132 645,00 грн., профінансовано в сумі – 132 645,00 грн.
Житлово-комунальне господарство
По ТПКВКМБ 0116013 «Забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства» по загальному фонду запланована фінансова підтримка КП в сумі 907 970,00 грн., профінансовано в сумі – 879 841,00 грн..
По ТПКВКМБ 0116020 «Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги» фінансова підтримка КП в сумі 285 830,00 грн. профінансовано 284 896,13 грн.
По ТПКВКМБ 0116030 «Організація благоустрою населених пунктів» по загальному фонду заплановані видатки в сумі 4 677 845,00 грн. профінансовано в сумі -3 037 035,63 грн. з яких по :
- КЕКВ 2111 та 2120 в сумі 369 736,00 грн. заробітна плата з нарахуваннями робітників з благоустрою в кількості 7 чоловік;
- КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» - 51 381,00 грн. кошти на придбання паливо мастильних матеріалів для тримерів та інших господарських товарів.;
- КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» - 1 480 040,75 грн.;
- КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» - 1 135 877,47 грн. сплата коштів за використану електроенергію по вуличному освітленню.
Інші програми та заходи пов’язані з економічною діяльністю
По ТПКВКМБ 0117461 «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету» 401 351,00 грн, використано – 401 350,01 грн.
По ТПКВКМБ 0117540 «Реалізація заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості» – 178 400грн. , використано -157 000,00 грн..
По ТПКВКМБ 0117670 «Внески до статутного капіталу» - видатки на загальну суму 5 827 800,00грн. (Поповнення статутного фонду КП Мар’янівське – 3 809 800,00 грн., КП Господар – 1 730 000,00 грн., КП Вільненський комунальник – 288 000,00.
По ТПКВКМБ 0117680 «Членські внески до асоціації органів місцевого самоврядування» заплановані видатки по КЕКВ 2800 «Інші поточні видатки» в сумі 23 673,00 грн. для сплати членських внесків до асоціацій органів місцевого самоврядування. профінансовано в сумі - 23 673,00 грн..
Охорона навколишнього природного середовища
По ТПКВКМБ 0118340 «Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів» по КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» по іншим коштам спеціального фонду за рахунок надходження коштів екологічного податку заплановані кошти в сумі 647 600,00 грн. на прибирання стихійних звалищ на території Губиниської селищної ради всього профінансовано – 507 803,90 грн.
Міжбюджетні трансферти
По ТПКВКМБ 3719150 «Інші дотації з місцевого бюджету» запланована передача Черкаській селищній раді по КЕКВ 2620 «Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів» коштів в сумі 2 314 350,00 грн. на утримання:
- на утримання КНП «ЦПМСД НРР» - 1 914 350,00 грн.
- на утримання ЦСССДМ – 400 000,00 грн.;
Перещепинській міській раді – 180 000,00 грн., на утримання дітей-сиріт.
Районному бюджету Новомосковського району передати дотацію в сумі 230000 грн. на утримання КУ «Новомосковський районний трудовий архів».
По ТПКВКМБ 3719310 «Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції» Заплановано-2 290 200,00 грн. – профінансовано в сумі 2 290 200,00 грн.
По ТПКВКМБ 0119770 «Інші субвенції з місцевого бюджету» :
по загальному фонді заплановано по КЕКВ 2620 «Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів» кошти в сумі 923 000,00 грн. Черкаській селищній раді на відшкодування витрат, пов'язаних з відпуском лікарських засобів безоплатно і на пільгових умовах – 595 000,00 грн.,придбання технічних та інших засобів реабілітації інвалідів та дітей інвалідів – 250000 грн.,придбання препарату «Мирцера»- 42 500,00 грн. ,придбання суміші для ВІЛ-інфікованої дитини -7 500,00 грн. профінансовано в сумі – 907 920,84 грн.;
по спеціальному фонду за КЕКВ 3220 «Капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів» були виділені кошти на спів фінансування на загальну суму 390 527,00 грн, в т.ч.: придбання шкільного автобуса – 167 200,00 грн, придбання ноутбуків (освіта) – 62 000,00 грн, придбання мультифункціональних спортивних майданчиків – 143 127,00 грн,(кошти були повернуті ); закупівля ноутбуків для закладів загальної середньої освіти – 18 200,00грн,
Соціальний захист населення
В КЗ “ Центр надання соціальних послуг Губиниської селищної ради” протягом 2021 року надано соціальні послуги 713 особам, в тому числі:
відділення соціальної допомоги вдома - 343 особам
відділення денного перебування - 221 особі
відділення надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді – на супроводі знаходилось 22 сім’ї (111 осіб, із них 44 дорослих і 67 дітей), здійснено 38 виїздів та надано консультації за повідомленнями про умовно засуджених та звільнених з місць позбавлення волі та про постраждалих від домашнього насильства.
Наданням соціальних послуг в Центрі займаються 4 фахівця соціальної роботи, психолог, 7 соціальних працівників, 26 соціальних робітників.
Соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома за затвердженими графіками відвідують громадян, надають необхідну допомогу згідно індивідуального договору. Завідуюча відділенням перевіряє якість роботи соціальних робітників згідно графіків. Результати перевірок аналізуються та висновки відображаються у довідках.
У відділенні надаються соціальні послуги за плату особам, сукупний дохід яких перевищує 3 прожиткові мінімуми для непрацездатних осіб, згідно рішення сесії Губиниської селищної ради від 26 листопада 2021 року № 10-10/VIII.
За 2021 рік платні послуги надано 65 особам.
Соціальні працівники відділення денного перебування надали послуги денного догляду (організація дозвілля, робота клубів ветеранів та пенсіонерів, гуртків) –94 особам, соціально-побутової адаптації – 127 особам.
У відділенні також надаються послуги консультування, представництво інтересів, інформування, допомога в оформленні документів та інше.
Крім того працівники відділення денного перебування ведуть прийом в старостинських округах згідно графіків та надають консультації з соціальних питань непрацездатним мешканцям населених пунктів громади.
На території громади соціальні працівники організували та проводять роботу в 10 клубах пенсіонерів та ветеранів (Губиниха, Губиниха-1, Новостепанівка, Гнатівка, Миколаївка, Королівка, Вільне, Попасне, Василівка, Всесвятське). В клубах для організації дозвілля пенсіонерів працюють різноманітні гуртки. Соціальні працівники відділення проводять тематичні та святкові засідання клубів. В роботі клубів та гуртків постійно приймали участь 94 пенсіонери.
З соціальними працівниками відділення працюють 19 волонтерів, які протягом 2021 року надавали послуги перукаря (62 особам), медичного працівника (31 особі), кураторські послуги (33 особам), послуги листоноші (35 особам), інші послуги (27 особам).
При відділенні денного перебування працює пункт прокату засобів реабілітації. Засобами реабілітації користувались 13 осіб.
Соціальні послуги у відділенні денного перебування надавались безоплатно згідно рішення сесії Губиниської селищної ради від 21 травня 2021 року № 26-7/VIII.
У відділенні надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді фахівці з соціальної роботи проводять обстеження , вивчають потреби сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах, прийомних сімей, сімей опікунів та піклувальників, засуджених умовно осіб, осіб, звільнених з місць позбавлення волі, інших категорій людей, згідно з отриманими повідомленнями з різних джерел інформації, надають консультації, здійснюють соціальний супровід, надають допомогу в оформленні документів та надають інші соціальні послуги згідно чинного законодавства.
Послугу соціальний супровід отримали 22 сім’ї , які опинились в складних життєвих обставинах (111 осіб, з них 44 дорослих, 67 дітей).
Послугу соціальне супроводження отримали 2 прийомні сім’ї, 2 сім’ї опікунів.
Послугу консультування отримали 9 умовно засудженим та 5 звільнених з місць позбавлення волі, 24 особи, які постраждали від домашнього насильства. Працівники Центру регулярно ведуть інформаційну сторінку у соціальних мережах, де висвітлюють інформацію з питань соціального захисту осіб/сімей, сімей з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах.
В КЗ “ Центр надання соціальних послуг Губиниської селищної ради” станом на 01.01.2022 року надаються соціальні послуги – 582 особам, в тому числі:
відділення соціальної допомоги вдома - 273 особам
відділення денного перебування - 211 особам
відділення надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді – на супроводі знаходиться 18 сім’ї (98 осіб, із них 40 дорослих, 58 дітей).
Соціальний захист дітей
Одним із головних пріоритетних напрямків роботи територіальної громади Губиниської селищної ради є підвищення рівня захисту прав дітей та реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї.
Служба у справах дітей здійснює прийом громадян з питань захисту прав дитини та виносить питання, які потребують колегіального вирішення, на розгляд комісії з питань захисту прав дитини. Протягом 2021 року службою у справах дітей вирішувалися питання щодо розроблення та здійснення заходів, спрямованих на поліпшення становища дітей, їх фізичного, інтелектуального і духовного розвитку, соціального захисту, забезпечення законних прав та інтересів, встановлення опіки/піклування, надання статусу.
Станом на 01.01.2022 року на первинному обліку Служби у справах дітей перебуває 70 дітей, 46 з яких влаштовано під опіку.
Протягом квітня – грудня влаштовано під опіку – 15 дітей.
В громаді функціонує 1 прийомна сім’я, в якій виховують 1 дитина, дитячих будинків сімейного типу на території громади немає. Двоє дітей потребують влаштування в сімейні форми виховання.
В закладах інституційного (інтернатного) догляду поза межами ОТГ виховується 4 дітей ( 2 дітей в закладах системи МОН, 1 – МОЗ, 1 – Мінсоцполіти.)
Протягом звітного періоду було проведено 6 комісій з питань захисту прав дитини.
Затверджено 1 висновок служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за кордон.
Надано дозволів на вчинення правочинів – 8.
Надано до суду: висновків щодо участі у вихованні дитини другого з батьків – 2; визначення місця проживання дитини – 3; висновків щодо позбавлення батьківських прав – 5, а також підготовано та надано до суду 2 позовні заяви.
Прийнято участь в судових засіданнях, в результаті яких батьків позбавлено батьківських прав –– 6 громадян по відношенню до 17 дітей.
Створено "Місцеву комісію з питань формування пропозицій щодо потреби у субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа" та проведено 1 засідання комісії в результаті якого було підготовлено списки осіб, які потребують субвенції та надано до регіональної комісії.
Надано допомогу дітям для постановки на квартирний облік – 10.
Надано документи до відділу освіти для виплати одноразової грошової допомоги дітям – 8 дітей.
На обліку в службі у справах дітей перебуває 45 дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах (з яких протягом року взято на облік – 14 з наступних причин: ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків, зловживання алкоголем, скрутне матеріальне становище, тощо).
Спільно з дільничим інспектором поліції, фахівцями з соціальної роботи, спеціалістами служби у справах дітей проведено 6 рейдів, обстежено житлово-побутові умови 20 сімей, в них 38 дітей.
Протягом року неодноразово відвідано 45 дітей (із 23 сімей).
Протягом звітного періоду було вилучено 6 дітей з 3 родин без позбавлення батьківських прав. Також, влаштовано до спеціалізованих закладів 5 дітей. Надано допомогу в реєстрації 1 дитини та оформленні паспорту 1 дорослій особі.
Для захисту законних прав та інтересів дітей Службою у справах дітей до Новомосковського РВП ГУНП було подано 6 клопотань про встановлення місцязнаходження громадян, а також 13 клопотань щодо притягнення батьків до відповідальності за невиконання батьківських обов’язків, згідно ст.184 КУпАП. Також, підготовано 1 звернення до Генерального консульства Російської Федерації в Україні.
Питання жорстокого поводження з дітьми та попередження насильства в сім’ї перебуває на постійному контролі служби у справах дітей Губиниської селищної ради. Спеціалістами служби у справах дітей спільно з дільничим інспектором поліції перевіряються всі повідомлення щодо жорстокого поводження з дітьми та за участі дітей.
Служба у справах дітей територіальної громади Губиниської селищної ради співпрацює з громадськими та благодійними організаціями (БО “Надія і житло для дітей”, яка надала допомогу 3 сім’ям (холодильники, теплові конвектори) та БФ "Тепле серце" які протягом року постійно надавали гуманітарну допомогу сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Родини отримували: одяг, взуття, іграшки та миючі засоби.
Проводиться робота щодо сприяння розвитку різних форм сімейного виховання (ПС, ДБСТ, патронат, опіка/піклування) дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
На виконання заходів “Програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання по територіальній громаді Губиниської селищної ради на 2022 рік” передбачено 269 000 грн. (програма розроблена та буде винесена на розгляд чергової сесії).
Розроблено та буде винесено на розгляд чергової сесії «Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа Губиниської селищної ради на 2022 рік»
(виділення коштів з місцевого бюджету у розмірі 174 666, 4 грн. для співфінансування щодо придбання житла на 1 особу).
Також, затверджено Програми соціально-економічної підтримки дітей, із сімей вразливих верств населення територіальної громади Губиниської селищної ради на 2022 рік "Добре, коли ти поруч" (загальна сума 168 000 грн.)
Спеціалісти служби у справах дітей протягом звітного періоду брали участь у проведенні щорічної акції "16 днів проти насильства", "Спорт замість вулиць", "День захисту дітей", вітали дітей з нагоди Великодніх та Новорічних свят, приймали участь в обласних онлайн семінарах, нарадах, конференціях.
Крім того, ведеться особистий прийом громадян, надаються консультації та роз’яснення, здійснюються виїзди для перевірки достовірності отриманої інформації та реагування на звернення громадян на Урядову гарячу лінію.
Землеустрій
Дуже важливим питанням в роботі селищної ради є земельні відносини.
Станом на 31.12.2021 року територія Губиниської селищної ради становить 74950га, із них 61310га земель сільськогосподарського призначення.
За період з 01.01.2021 до 31.12.2021 відділом відділ з питань житлово – комунального господарства, комунальної власності, будівництва та земельних відносин, та екологічної безпеки Губиниської селищної ради на особистому прийомі було прийнято більше 900 громадян.
На адресу Губиниської селищної ради за період з 01.01.2021 до 31.12.2021надійшло 1069 письмових заяв та клопотань від фізичних і юридичних осіб.
За вищезгаданий період сесією Губиниської селищної ради восьмого скликання з питань земельних відносин прийнято такі рішення:
1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі у власність та користування, якими надано дозволи на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж на 129 земельних ділянок.
2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність (користування) земельних ділянок, якими передано у власність 131 земельних ділянок.
3. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення у власність (користування) земельних ділянок, якими надано дозволи на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення у власність 337 земельних ділянок.
4. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок, якими надано дозволи на зміну цільового призначення 5 земельних ділянок.
5. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення у власність (користування) земельних ділянок, якими передано у власність 178 земельних ділянок.
6. Про надання дозволу та затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок, якими надано дозвіл на поділ 3 земельних ділянок.
Таким чином, формування нових земельних ділянок, встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) існуючих земельних ділянок, сприяє наповненню системи ведення державного земельного кадастру інформацією про земельні ділянки.
За звітний період Губиниською селищною радою додатково укладено та поновлено 20 договорів оренди землі.
Загалом за 2021 рік до Губиниської селищної ради за користування земельними ділянками сплачено земельного податку на суму 3848867,65 грн. (юридичними особами – 1598037,25 грн., фізичними особами – 2250830,40 грн.) та орендної плати на суму 5642370,78грн. ( юридичними особами –4236599,32грн., фізичними особами – 1405771,46 грн.).
Освіта
Забезпечення дітей громади дошкільною та повною загальною середньою освітою – один із головних пріоритетів в роботі місцевої влади.
На території Губиниської селищної ради функціонують 17 закладів загальної середньої освіти, з них 3 ліцеї, 14 гімназій; 5 закладів дошкільної освіти, центр позашкільної освіти, Дитячо – юнацька спортивна школа, Інклюзивно – ресурсний цент «Росток». Необхідно зазначити, що Миколаївський та Губиниській ліцею – опорні заклади, які в своєму складі мають 8 філій.
Дошкільну освіту на території громади надають 5 закладів дошкільної освіти та 9 дошкільних груп в закладах загальної середньої освіти. Всього в 2021 році дошкільною освітою було охоплено408 дітей віком від 3 до 6 років.
В 2021 році в 17-ти закладах загальної середньої освіти ( в тому числі 8 шкіл - філій) навчалося 2 042 учня, функціонувало 151 клас. Середня наповнюваність класів становила 13 учнів. Найменшими по чисельності ( 26 учнів в закладі освіти) є Андріївська, Всесвятська та Івано- Михайлівська гімназії – філії Губиниського ліцею.
Для реалізації пріоритетів щодо розвитку освіти в Губиниській селищній раді виконувалась низка першочергових завдань:
організовано безкоштовне харчування дітей початкових класів (817 осіб) та дітей пільгових категорій (123 особи),
здійснюється підвезення учасників освітнього процесу у сільській місцевості до місця навчання і роботи та у зворотному напрямку. Підвіз здійснюється 8 шкільними автобусами до 8-ми закладів загальної середньої освіти, підвозилося 372 дитини.
в закладах загальної середньої освіти функціонувало 12 груп продовженого дня, які відвідувало 345 учнів;
в інклюзивних класах навчалося 11 учнів.
для 6 учнів, які за станом здоров’я не можуть відвідувати заклади освіти організований педагогічний патронаж.
На виконання “Комплексної Програми розвитку освіти Губиниської територіальної громади на 2019-2021 роки” на надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку направлено коштів в загальній сумі 14,48тис. грн. та придбано шкільну і спортивну форму на суму 61,32тис.грн.
Капітальні видатки були проведені наступні видатки :
придбано:
820,255тис.грн. – обладнання за рахунок коштів коштів субвенції з державного бюджету на реалізацію програми «Нова українська школа» ( 6 комплектів шкільних меблів на суму 166930грн.; 24 ноутбуки на суму 554413грн.);
1232,370тис.грн. – 2 стем – кабінети для Губиниського та Миколаївського ліцеїв за рахунок коштів субвенції з державного бюджету на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів»;
В 2021 році від департаменту освіти і науки облдержадміністрації отримано за рахунок коштів залишку освітньої субвенції:
комплект навчального обладнання для кабінету хімії в сумі 688,2 тис. грн, автобус для підвозу учнів в сумі 1 647,9 тис. грн., 19 ноутбуків на суму 345799,62грн. для Губиниського ліцею;
комплект навчального обладнання для кабінету біології в сумі 660,15 тис. грн, , 12 ноутбуків на суму 218399,76грн. для Миколаївського ліцею;
10 ноутбуків на суму 181989,60грн. – для Вільненського ліцею.
Сума співфінансування на вищезазначені видатки з місцевого бюджету становила в 2021 році 606, 1 тис грн..
За рахунок залишків коштів освітньої субвенції відділом освіти сім’ї молоді та спорту було придбано:
40,320тис.грн. - 2 комплекти меблів для облаштування ресурсних кімнат у Губиниському ліцеї та Василівській гімназії за рахунок субвенції з державного бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами;
49,840 тис.грн. – комплект ігрового розвиваючого обладнання для ІРЦ «РОСТОК»;
159,350тис.грн. – 2 комплекти комп’ютерної техніки для облаштування ресурсних кімнат у Губиниському ліцеї та Василівській гімназії за рахунок залишку коштів субвенції минулого 2020року;
В Комунальному закладі «Центр позашкільної освіти» Губиниської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області в 37 гуртках виховувалося 545 осіб.
В Комунальному закладі ”Дитячо – юнацька спортивна школа” Губиниської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області в 13 спортивних секціях ( в тому числі й при закладах загальної середньої освіти) займалося 156 дітей та молоді.
Протягом 2021 року працівниками комунального закладу ”Інклюзивно – ресурсний центр ”Росток” проведено 109 комплексних обстежень дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років, надано 189 консультацій для батьків та педагогічних працівників.
Благоустрій громади
Вільненський комунальник
КП «Вільненський комунальник» Губиниської селищної ради надає послуги з водопостачання населенню та підприємствам с.Вільне, вивезення сміття населенню та підприємствам с. Вільне ,с. Хащеве.
Місцезнаходження підприємства вул. Перемоги 37А с. Вільне, Новомосковський район, Дніпропетровська область.
Середньооблікова чисельність працівників на 31.12.2021 року становить 5 чоловік.
Поточний рахунок статутного капіталу підприємства UA873808050000026007709197603 в АТ «РАЙФФАЙЗЕН БАНК" у м.Київ, МФО 380805; UA133056530000000002909214790 в «АТ «РАЙФФАЙЗЕН БАНК"" у м. Дніпро ,МФО 305653 .
Фінансова звітність складена з 01.01.2021 року по 31.12.2021 року. Звітність складена в національній валюті України – грн.
Протягом 4 кварталу заплановано надання послуг населенню водопостачання, тариф якого складає 12,04 грн за 1м3 для населення, для юридичних осіб-24,08 грн. з ПДВ за 1м3, вартість водопостачання, що використовується на побутові потреби без лічильника -62.24 грн з ПДВ ,вартість послуг по вивезенню сміття населенню 15,00 грн за одну людину за місяць .
В січні місяці 2021р. КП «Вільненський комунальник» отримав доходи на суму 7804,60грн.,з них було витрачено 6160,32грн.
Використано на :
-2706,98 грн. ТОВ «Дніпропетровські енергетичні послуги»;
-1061,36 грн за спеціальне використання води за IV квартал 2020р;
-1412,98 грн рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин IV квартал 2020р;
-576,00 грн сплата за захоронення твердих побутових відходів;
-403,00 грн комісія банку за користування пакетом послуг.
В лютому місяці 2021р.КП «Вільненський комунальник» отримав доходи на суму 5988,40грн.,з них було витрачено 4024,54грн.
Використано на:
-500,00 грн надання консультативних послуг;
-1728,00 грн сплата за захоронення твердих побутових відходів;
-1375,54 грн ТОВ «Дніпропетровські енергетичні послуги»;
421,00 грн комісія банку за користування пакетом послуг.
В березні місяці 2021р.КП «Вільненський комунальник» отримав доходи на суму 2758,60грн.,з них було витрачено 1722,20 грн.
Використано на:
-1319,20 грн ТОВ «Дніпропетровські енергетичні послуги»;
-403,00 грн комісія банку за користування пакетом послуг.
В квітні місяці 2021р.КП «Вільненський комунальник» отримав доходи на суму 3607,00 грн.,з них було витрачено 7412,40 грн.
Використано на:
-1440,00 грн сплата за захоронення твердих побутових відходів;
-695,78 грн ТОВ «Дніпропетровські енергетичні послуги»;
-1000,00 грн послуги по пр. «М.Doс»;
-2230,00 грн Левченко Т.М. (авто.запчастини);
415,00 грн комісія банку за користування пакетом послуг;
-1323,63 грн рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин I квартал 2021р.;
-307,99 грн за спеціальне використання води за І квартал 2021р.;
В травні місяці 2021р.КП «Вільненський комунальник» отримав доходи на суму 2609,80 грн.,з них було витрачено 3361,70 грн.
Використано на:
-2367,70 грн ТОВ «Дніпропетровські енергетичні послуги»;
-576,00 грн сплата за захоронення твердих побутових відходів;
-418,00 грн комісія банку за використання пакетом послуг;
В червні місяці 2021р.КП «Вільненський комунальник» отримав доходи на суму 3326,20 грн.,з них було витрачено 400 грн.
Використано на:
-400,00 грн комісія банку за використання пакетом послуг,
В липні місяці 2021р.КП «Вільненський комунальник» отримав доходи на суму 9871,00 грн., з них було витрачено 3332,78 грн.
Використано на:
-864,00 грн сплата за захоронення твердих побутових відходів;
-182,00 грн нові електроні ключи «М.Doс»;
-1323,12 грн рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин за ІІ квартал;
-542,66 грн за спеціальне використання води за ІІ квартал;
-421,00 грн комісія банку за користування пакетом послуг.
В серпні місяці 2021р.КП «Вільненський комунальник» отримав доходи на суму 3326,20 грн., і був профінансован на суму 192908,84 грн з них було витрачено 206238,91 грн.
Використано на:
-192908,84 грн заробітна плата за сім місяців;
-11032,76 грн ТОВ «Дніпропетровські енергетичні послуги»;
-864,00 грн сплата за захоронення твердих побутових відходів;
-415,00 грн комісія банку за користування пакетом послуг;
-1018,31грн за зарахування коштів на СКР працівників .
В вересні місяці 2021р.КП «Вільненський комунальник» отримав доходи на суму 20114,85 грн., з них було витрачено 26181,72 грн.
Використано на:
-4386,56 грн. ТОВ «Дніпропетровські енергетичні послуги»;
-1152,00 грн сплата за захоронення твердих побутових відходів;
-20370,00 грн заробітна плата за серпень 2021р.;
-90,16 грн за зарахування коштів на СКР працівників КП «Вільн.комун.»;
-183,00 грн комісія банку за використання пакетом послуг.
В жовтні місяці 2021р.КП «Вільненський комунальник» отримав доходи на суму 17685,42 грн., з них було витрачено 20880,44 грн.
Використано на:
-1440,00 грн сплата за захоронення твердих побутових відходів;
-2721,16 грн ТОВ «Дніпропетровські енергетичні послуги»;
-14580,00 грн заробітна плата за вересень 2021р.,
-90,16 грн за зарахування коштів на СКР працівників;
-180,00 грн комісія банку за користування пакетом послуг;
-1111,35 грн рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин за ІІІ квартал;
-757,77 грн за спеціальне використання води за ІІІ квартал.
В листопаді місяці 2021р. КП «Вільненський комунальник» отримав доходи на суму 17183,75 грн. і був профінансован на суму 19997,97 грн, з них було витрачено 37531,29 грн,,
Використано на:
-16495,32 грн ТОВ «Дніпропетровські енергетичні послуги»;
-864,00 грн сплата за захоронення твердих побутових відходів;
-174,00 грн комісія банку за користування пакетом послуг;
-19997,97 грн ТОВ «Дніпропетровські енергетичні послуги»,
В грудні місяці 2021р. КП «Вільненський комунальник» отримав доходи на суму 6610,07 грн. , і був профінансован на суму 71989,32 грн. з них було витрачено 78004,33 грн., збільшено статутний фонд 288000 грн.
-1728,00 грн сплата за захоронення твердих побутових відходів;
-392,00 грн нові електроні ключи «М.Doс»;
-380,01 грн за зарахування коштів на СКР працівників;
-2800,00 грн сплата за бензин та дизпаливо;
-541,00 грн канцелярські товари;
-174,00 грн комісія банку за користування пакетом послуг;
-71989,32 грн зарплата за 4 квартал 2021р.
Залишилось доходів 4062,39 грн. на 01.01.2022р.
КП «Мар’янівське»
Господарська діяльність КП «Мар’янівське» Губиниськох селищної ради націлена для досягнення економічних і соціальних результатів з метою отримання прибутку,сприянню органам місцевого самоврядування в активізації соціально-економічного розвитку території,яка входить у склад Губиниської селищної територіальної громади.
Пріоритетними напрямками роботи підприємства є :
1.Водопостачання та водовідведення;
2.Збирання твердих побутових відходів;
3.Підтримання в належному стані житловий фонд,який знаходиться на балансі підприємства;
4.Благоустрій територій в межах Губиниської селищної територіальної громади,включаючи ремонт доріг,шляхів та інших сполучень.
КП «Мар’янівське» забезпечує водою населені пункти Мар’янівського,Миколаївського та Новостепанівського старостинських округів
З 1 січня 2022 року добавиться ще с.Євецько-Миколаївка .
Всього населення,які користуються водою - 5724 особи.
в тому числі :
Мар’янівський старостинський округ – 1125 чол
в т.ч.
с.Мар’янівка – 947 чол
с.Новоскотувате – 178 чол.
Миколаївський старостинський округ – 3647 чол
в т.ч.
с.Миколаївка – 2801 чол
с.Королівка – 527 чол
с.Нове – 243 чол
с.Затишне – 76 чол.
Новостепанівський старостинський округ – 625 чол
в т.ч.
с.Новостепанівка – 522 (472) чол
с.Веселе (Радсело) – 103 ( 94) чол
с.Євецько-Миколаївка – 327 чол
у віданні КП «Мар’янівське» знаходяться такі об’єкти :
№з/п |
Назва населеного пункту |
Кількість абонентів |
скважина |
Башня Рожновського |
Водопровідна мережа, протяжність |
1 |
Миколаївка |
800 |
12 |
12 |
48 км |
2 |
Королівка |
200 |
3 |
3 |
5 км |
3 |
Нове |
85 |
1 |
1 |
4 км |
4 |
Затишне |
30 |
1 |
1 |
2 км |
5 |
Новоскотувате |
66 |
1 |
1 |
3,5 км |
6 |
Веселе |
19 |
1 (колодязь) |
1 |
2,5 км |
7 |
Новостепанівка |
126 |
1 |
1 |
6 км |
8 |
Євецько-Миколаївка |
110 |
1 |
1 |
6 км |
9 |
Мар’янівський старостинський округ |
386 |
2 |
2 |
6 км |
|
Всього: |
1822 |
23 |
23 |
83 |
також в с.Мар’янівка є :
1. колодязі з лічильником і запірною арматурою – 180 шт.
2.Система водовідведення:
каналізаційна насосна станція
очисні споруди каналізації (поля фільтрації)
напорний каналізаційний коллектор (труби від КНС до очисних споруд)- 3,5 км
каналізаційні колодязі – 52 шт.
3. Житловий фонд
на балансі та обслуговування перебуває 18 будинків, в тому числі :
багатоквартирні – 15
одноквартирні - 2.
будинок вчителя -1
Всього: 165 квартир.
Обслуговування: прибирання прибудинкових територій, частковий ремонт дахів, під’їздів, дверей, електричну частину від стовпа до розподільного щита.
Вивіз ТПВ:
всього контейнерів – 46 шт.з них : євроконтейнери – 19 шт., прості без кришки – 27 шт.
утилизацією ТПВ на підставі угоди займається стороння організація
ТОВ «КОМСІТІ»
1.Ремонти башт та системи водопостачання на території Миколаївського старостинського округу та с.Єв.Миколаївка Губиниської селищної територіальної громади
поточний ремонт свердловин,водогону с.Миколаївка вул.Снігова,с.Нове вул.Вишнева,
|
|
капітальний ремонт водонапірної вежі с.Миколаївка вул.Калинова |
|
поточний ремонт водогону с.Затишне |
|
поточний ремонт водонапірної башти с.Мар'янівка |
|
поточний ремонт водогону с.Нове вул.Вишнева,вул.Яблунева |
|
поточний ремонт водогону с.Миколаївка |
|
поточний ремонт водогону с.Королівка вул.Рахівнича, вул.Активна |
|
поточний ремонт водонапірної башні с.Миколаївка вул.Польова,Тракторна |
|
поточний ремонт водонапірної вежі с.Миколаївка вул.Новоукраїнська |
|
поточний ремонт запірної арматури водогону с.Миколаївка вул.Весела |
|
поточний ремонт водонапірної башні с.Миколаївка вул.Шевченка |
|
поточний ремонт куполу водонапірної вежі с.Миколаївка вул.Новоукраїнська |
|
виготовлення металоконструкцій водонапірної вежі с.Миколаївка вул.Новоукраїнська |
|
поточний ремонт електричної комутаційної апаратури свердловини
|
|
поточний ремонт свердловини та водогону с.Миколаївка вул.Центральна,
|
|
поточний ремонт свердловини та заміна насосу с.Нове вул.Сонячна,с.Миколаївка вул.Тракторна |
|
поточний ремонт свердловини та водогону с.Миколаївка вул.Тракторна, вул.Калинова
|
|
поточний ремонт водонапірної башні с.Миколаївка вул.Снігова |
|
поточний ремонт водогону в с.Єв.Миколаївка вул.Центральна, вул.Широка, вул.Центральна |
2.Ремонт системи водовідведення (заміна колодязів та 150 м трубопроводу)
в с.Мар’янівка по вул.Миру
3.Благоустрій територій ( ямковий ремонт дорожнього покриття на території Новостепанівського старостинського округу та в сел.Губиниха)(придбання щебнево-піщаної суміші, оренда екскаватора та автопослуги, оплата робіт)
4.Оплачені послуги за оформлення,погодження та реєстрації паспортів «Дозвіл на спецвикористання води» по Миколаївського старостинського округу
5.Роботи по прибиранню стихійних звалищ на території Губиниської селищної територіальної громади.
КП «Господар
в червні 2021р., після припинення подачі води КП «Райводоканал» було організовано підвіз води пожежними цистернами;
організовано подачу питної води, згідно графіку, зі свердловини в дитячому садочку;
підключено електроенергію на насосну станцію на третьому підйомі;
введено в експлуатацію свердловину на третьому підйомі (дебет 4м.куб/год.);
відновлено три насоси, які подають воду в селище, вагою по 130кг. кожний, на насосній станції третього підйому;
з 27.07.2021р. почали подавати воду згідно з графіком, а саме 2-3 години на день населенню;
з 27.07.2021р. було працевлаштовано 8 машиністів насосних станцій
на третьому підйомі та біля ставку;
заміна водогону, довжиною 32м., по вул.Берегового 23;
в дитячому садочку було здійснено заміну фільтрів, а також здійснено технічне обслуговування станції очищення води;
з 26.07. по 15.08. було здійснено буріння нової свердловини глибиною 163м.;
прокладено водогін від свердловини до резервуару довжиною 250м.;
17.08.2021р. свердловину підключено та введено в експлуатацію, дебет 13-15м.куб./год.
на початку вересня почали постачання води населенню цілодово;
на фекальній станції та насосній станції біля ставку, встановлені лічильники, трансформатори та офіційно підключена електроенергія;
прокладено водогін, довжиною 80м, від дитячого садочку до школи;
прочищено 2000м. каналізаційних труб;
отримано дозвіл на спецводокористування;
отримана ліцензія на центральне водопостачання та водовідведення;
на фекальній станції встановлено автаматичну систему та відремонтовані насосні агрегати;
провели заміну водогону, довжиною 49м. та встановили 2 запірні арматури по вул.Берегового 16;
в період с червня 2021р. по лютий 2022р. включно було відремонтовано 23 поривів на водогоні;
проведений інтернет в бібліотеку дома культури;
в літній період проводився покіс трави в селищі, прибирання скошеної трави, прибирання стихійних звалищ, були пофарбовані дитячі майданчики та завезений пісок на них;
в зимовий період проводиться посипка доріг та тротуарів.
с. Вільне
28.07. установка блінди на відключення водогону в напрямку смт.Губиниха;
29.07. установка блінди на відключення водогону в напрямку смт.Гвардійське;
проведена часткова заміна водогону, довжиною 280м., по провулку Харьковському;
проведена часткова заміна водогону, довжиною 200м, біля ставка;
проведена часткова заміна водогону, довжиною 200м., по вулиці Чкалова;
проведена часткова заміна водогону, довжиною 100м., по вулиці Мічуріна;
встановлено запірну арматуру по вул.Тельмана;
проведена часткова заміна водогону на перехресті вулиці Тельмана та провулку Мостовому;
в період з червня 2021р. по лютий 2022р. включно було відремонтовано 35 поривів на водогоні в с.Вільне
Діяльність закладів культури
Робота закладів культури Губиниської селищної ради у 2021 році була направлена на задоволення культурно-дозвіллєвих потреб населення, створення сприятливих умов для розвитку творчих здібностей дорослого і дитячого населення, розвитку ініціативи та самодіяльності жителів громади.
Будинки культури, бібліотеки є осередками збереження, відродження та популяризації народних звичаїв і традицій.
На території Губиниської територіальної громади у 2021 році діяли 33 заклади культури (16 будинків культури, 17 бібліотек). Загальна кількість працівників 76 чоловік.
Будинки культури селищної ради забезпечені необхідною матеріально- технічною базою.
У 2021 в будинках культури громади діє 93 клубних формувань (5 музично-інструментальний, 36 вокально-хорових, 12 хореографічні, 1 декоративно-ужиткового мистецтва, 12 театральних, 3 образотворчого мистецтва , 1 кіно-фотомистецтва ,11 любительських об’єднань). Кількість колективів зі званням «Народний» – 3, «Зразковий» - 5.
Всі клубні заклади мають доступ до мережі Internet. Опалюються газом - 5 будинків культури, електричне опалення мають- 4. Не опалюється – 7. Бібліотеки газом опалюється – 6, електричне опалення мають- 3. Не опалюється – 8 .
У 2021 році проведено – 481 захід ( 41397 – відвідувачів). Працівники будинків культури активно проводили у населених пунктах культурно-масову роботу, на території громади активізувалась робота з патріотичного виховання дітей та молоді, проводилися заходи з нагоди державних свят та свят і обрядів календарного циклу.
Перелік основних заходів:
Новорічні та Різдвяні свята, День Героїв Крут, День Соборності України, День Партизанської слави та визволення від нацистських загарбників, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, День Героїв Небесної сотні, річниці Чорнобильської катастрофи , День Пам’яті та Примирення, Міжнародний День рідної мови, свято Масляної, Річниці жертв Голодомору 1932-33 років в Україні, Міжнародний жіночий день, річниці з дня народження Т. Г. Шевченко, День українського добровольця, День Конституції України, День Державного Прапора України, День незалежності України, Всеукраїнська акції «16 днів проти насильства».
Прийняли участь:
- вокальний колектив «Забавушка», Новостепанівського СБК приймав участь у Всеукраїнському дистанційному багатожанровому конкурсі «Битва жанрів», де отримали диплом лауреатів I ступеню.
- чоловічий вокальний гурт «FIRE MAN» , Попасненський СБК приймав участь у міжнародному фестивалі-конкурсі «Зоряна симфонія» , м. Харків.
- жіночий ансамбль «Лілея», Ювілейного БК приймав участь у фестивалі свят та обрядів «Спадкоємці традицій», м. Дніпро.
- аматорський вокальний колектив «Світлиця», Хащевський БК приймав участь у міжнародному фестивалі талантів «Зірка 2021», Лос-Анджелес, США,2021, та зайняв II місце.
- дитячий хореографічний колектив «Фантазія», Хащевський БК приймав участь у III Відкритому обласному конкурсі мистецтв «Народні джерела», де зайняв II місце.
- аматорський вокальний колектив «Світлиця», Хащевський БК прийняв участь у ХI Міжнародному фестивалі-конкурсі «У Галицькім колі». На організацію поїздки були виділені кошти з бюджету громади у сумі 10 тис. грн..
- 20 червня 2021 року гурток «Джерело», керівник Клименко Л.І. разом з учнями та ініціативною групою, завдяки фінансуванню Губиниської селищної ради поїхали представляти Миколаївський розпис на міжнародному рівні на багатожанровому фестивалі «Zirka» у Болгарії, м. Обзор. Отримали Гран –прі за колективну роботу, а всі учасники перші місця. На організацію поїздки були виділені кошти з бюджету громади у сумі 98 тис. грн..
- аматорський вокальний колектив «Світлиця», Хащевський БК прийняв участь у Національному Сорочинському ярмарку. На організацію поїздки були використанні спонсорські кошти у сумі 8 тис. грн.
- Прийняли участь у міжнародному фестивалі «Зірки азовського моря» : жіночий вокальний ансамбль «Панянки-Попаснянки», Попасненський Будинок культури. Здобули найвищу нагороду гран-прі.
- 23, 24 серпня Губиниська селищна рада прийняла участь в урочистих заходах з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та у «Фестивалі ярмарку» у м. Дніпро. На організацію заходів з місцевого бюджету було використано 35200 тис. грн..
- 4 вересня прийняли участь у фестивалі «Петриківський Дивоцвіт 2021».
Прийняли участь у «Хореографічному зорепаді» : зразковий ансамбль бального танцю «Престиж», Миколаївський Будинок культури, отримали диплом у номінації «Найкращий народний танець».
Прийняли участь у «Вокальному зорепаді» : народний аматорський вокальний ансамбль народного співу «Пролісок», Миколаївського Будинку культури;
-Взяли участь у проєкті «Нематеріальна культурна спадщина Дніпропетровщини» . Стали переможцями.
-Прийняли участь у IХ дистанційному Всеукраїнському фестивалі дитячої творчості «Дніпровська осінь» ,студія східного танцю та пластики «Араріка» Миколаївського Будинку культури, отримали диплом лауреата 1 ступеня.
-Прийняли участь у Міжнародному вокальному конкурсі «Музика душі», дитячий вокальний колектив «Карамельки», Хащевського БК та посіли II місце.
-Прийняли участь у 29 Міжнародному багатожанровому фестивалі «Скарби нації» дитячий вокальний колектив «Карамельки» та вокальний ансамбль «Черемшина», Хащевського БК лауреати I премії.
Не менш активно діють 17 бібліотечних закладів Губиниської громади. Бібліотечні фонди станом на 2021 рік 97227 примірників. З них: українською мовою - 62192 примірник, російською – 34978, іноземними мовами -57. . У 2021 році до читання залучено 5400 користувачів: до 15 років – 1481 читач (в тому числі до 7 років -307), 15-17 років – 228 читачів, 18-21 рік – 324 читача, від 22 років – 3367 читачів. Кількість відвідувань протягом року становить 35199. Кількість проведених масові заходів становить 618.
Ремонти та матеріальне забезпечення будинків культури.
На утримання галузі культури у 2021було заплановано -9 млн. грн. Фактично використано – 9021652 тис. грн. Заклади культури клубного типу 7404290 тис. грн., бібліотеки – 1617362 тис. грн. На проведення культурно-мистецьких заходів – 98783 тис. грн.
Миколаївським Будинком культури було отримано обласну субвенцію у розмірі 91 тис. грн. для створення творчої майстерні «Миколаївського розпису». У грудні 2021 року були завершені ремонтні роботи.
Взяли участь у проєкті «Нематеріальна культурна спадщина Дніпропетровщини» , на якому представили Миколаївський розпис. Стали переможцями! Отримали 20 тис. грн. на , які придбали меблі для творчої майстерні.
Релігійна мережа територіальної громади представлена одним віросповідним напрямком (християнство): в межах якого діють 19 релігійних організацій.
За звітний період мережа релігійних організацій не зросла, нових релігійних громад на території громади не реєструвалось.
У 2021 році було надано висновки щодо перереєстрації статутних документів двох релігійних громад:
- релігійної організації «Релігійна громада на честь Різдва Пресвятої Богородиці парафії Дніпропетровської єпархії Української Правової Церкви (Православної Церкви України) в селищі Губиниха Новомосковського району» за місцезнаходженням: вул. Шевченка, буд. 9 .
- релігійної організації «Релігійна громада церкви євангельських християн-баптистів у с. Гнатівка Новомосковського району Дніпропетровської області» за місцезнаходженням: вул. Центральна, буд. 83.
Конфлікти між представниками різних віросповідних напрямків на території Губиниської селищної територіальної громади відсутні.
З метою впровадження туристичного кластеру на території Губиниської селищної ради , шляхом популяризації та відродження елемента нематеріальної культурної спадщини – миколаївського розпису, який запровадить сталий розвиток, посилення інвестиційної і туристичної привабливості громади.
Запропонований туристичний маршрут з відвідуванням краєзнавчої кімнати у Миколаївському Будинку культури, з проведенням майстер- класу, отриманням туристичної продукції.
На території Губиниської селищної ради туристично привабливими є території наступних населених пунктів: с. Хащове ( зоопарк «Три ведмедя»), Івецько-Миколаївка (Балка- Бандурка), с. Миколаївка (Миколаївський розпис), с. Василівка (сільський ходний краєзнавчий спортивний туризм, вело туризм ).
З 21 по 25 серпня 2021 року у м. Київ (Пирогово) відбувся Всеукраїнський фестиваль «Мандруй Україною». Дніпропетровську область на цьому фестивалі представили майстрині народного мистецтва України: М.М. Головко, А.П. Лагода, Г.Ю. Бирса. На Всеукраїнському рівні вони популяризували миколаївський розпис, елемент нематеріальної культурної спадщини Губиниської територіальної громади.
Крім того, у громаді розпочали розробки нових туристичних маршрутів, які будуть запропоновані туристичним агентствам. Уся підготовча робота планується завершитися до кінця 2022 року.
В культурі громади триває модернізація шляхом створення мережі «Центр культурних послуг Губиниської селищної ради» та «Публічна бібліотека Губиниської селищної ради» надання статусу юридичних осіб (з філіями).
Діяльність закладу охорони здоров’я
Протягом 2021 року КП «Новомосковска ЦРЛІЛ» здійснювало діяльність у якості багатопрофільної лікарні на 325 ліжок – опорного закладу охорони здоров’я Новомосковського району. Структура лікарні складалася з поліклініки, 10 стаціонарних відділень (у т.ч., Перещепинське відділення на 25 ліжок), діагностичних та допоміжних підрозділів. Протягом жовтня - грудня лікарня залучалася до надання стаціонарної допомоги хворим з тяжким перебігом коронавірусної хвороби, для чого в екстреному порядку було перепрофільовано 3 відділення та розгорнуто 160 ліжок для лікування хворих на COVID-19. Протягом 2021 року в закладі отримало стаціонарну допомогу 9225 хворих, 487 з яких – хворі на COVID-19. Структура всіх стаціонарних хворих в залежності від місця мешканця наступна: 3763 (40,8 %) - мешканці м. Новомосковська, 1691 (18,3%) - Перещепинської ОТГ; 1264 (13,7%) - Губиниської ОТГ; 1150 (12,5%) – Піщанської ОТГ; 494 (5,4%) – Черкаської ОТГ; 238 (2,6%) – Магдалинівської ОТГ; 164 (1,8%) – Підгогроднянської ОТГ ; 4,9% - інш. Висока доля стаціонарного лікування мешканців міста Новомосковськ пояснюється перепрофілюванням всього ліжкового фонду КНП «Новомосковська ЦМЛ»НМР» для лікування хворих на коронавірусну хворобу з міста Новомосковськ та інших населених пунктів Новомосковського району протягом більшої частини 2021 року.
Фінансування діяльності лікарні у 2021 році здійснювалося з бюджету Національної служби здоров’я України (73 688 тис. грн) та з бюджету Губиніської селищної ради ( 16 877 тис. грн). Загальне фінансування у 2021 році склало 90 565 тис. грн. Сума трансфертів до бюджету Губиніської селищної ради для забезпечення діяльності КП «Новомсосковська ЦРЛІЛ» склала: з Піщанської ОТГ - 3570,9 тис.грн, Перещепинської ОТГ – 3052,7 тис. грн, Черкаської ОТГ - 3544,8 тис.грн.
Крім того, отримано субвенцію з обласного бюджету у сумі 120 тис. грн для обладнання додаткових 40 ліжок системою централізованого киснепостачання, закінчено І етап робіт з реконструкції відділення екстреної медичної допомоги на загальну суму 11 млн грн., отримано та введено в експлуатацію за рахунок централізованого постачання комп’ютерний томограф вартістю 12 млн грн, за рахунок обласного бюджету - рентгенологічний апарат, апарат УЗ-діагностики, апарати штучної вентиляції легенів, інше обладнання на загальну суму 14 млн. грн. Депутатом обласної ради Симоновим Ю.Ю. було придбано для лікарні апарат ЕКГ-діагностики вартістю 40 тис. грн та профінансовано ремонт та технічне обслуговування апарату штучної вентиляції легень «Каріна» на суму 163 тис. грн. Депутатом обласної ради Яковлевою О.О. пофінансовано 49 тис. грн на закупівлю трьох пральних машинок.
Протягом 2021 року за результатом державної акредитації лікарні підтверджено вищу акредитаційну категорію. З Національною службою здоров’я України узгоджено підписання договорів за 16 пакетами медичних послуг з яких 3 – додаткові (Медична допомога при гострому мозковому інсульті. Хірургічні операції дорослим та дітям в умовах стаціонару одного дня. Стоматологічна допомога дорослим та дітям.)