2024
опубліковано 11 березня 2025 року о 15:59

ЗВІТ 

Губиниського селищного голови Єрьоменка Петра Володимировича

про роботу Губиниської селищної ради за 2024 рік

 

Закінчився ще один рік, який став для Губиниської громади як і для всієї України справжнім викликом. Вся наша країна знаходилась у надзвичайно важких умовах. Більшість громадян стали до захисту нашої держави - кожен на тій ділянці роботи, де зміг принести найбільшу користь: зі зброєю в руках, у волонтерських групах, на своєму робочому місці, підтримуючи нормальну діяльність установ та організацій. Обставини воєнного часу змусили всіх нас мобілізуватися і шукати альтернативні шляхи виходу зі складних ситуацій. І я вдячний усім мешканцям Губиниської громади за активну громадську позицію, небайдужість, силу духу та вірність інтересам України. Війна згуртувала українців до спільної допомоги один одному та нашим захисникам. Із перших днів повномасштабного вторгнення кожен на своєму фронті наближає перемогу. Разом ми підтримуємо захисників, які щодня ціною свого життя відстоюють нашу свободу та незалежність. Надаємо допомогу українцям, які вимушені були залишити свої домівки та приїхали до нашої громади в пошуках прихистку. Завдяки Збройним Силам України наша громада має змогу працювати та підтримувати армію. Велика частина жителів громади долучилась до потужного волонтерського руху. Безмежна шана і вдячність нашим Захисникам і Захисницям за надію на майбутнє, за кожен клаптик звільненої від окупантів землі. Вклоняюся пам'яті Героїв, які віддали життя за нашу свободу. Схиляю голову перед матерями, вдовами, дітьми, які втратили своїх синів, чоловіків, батьків, рідних... Світла пам'ять Героям!

Губиниська селищна рада здійснювала виконання своїх повноважень згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», реалізовувала соціальну підтримку внутрішньо переміщеним особам, підтримувала діяльність комунальних підприємств, було створено умови для безперебійного навчання дітей, організації надання медичних послуг, соціального забезпечення військовослужбовців, сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, та ін.. На території громади 13 ЗСЦЗ придатних до використанням за призначенням, з них 1 протирадіаційне укриття та 12 найпростіших укриттів.

В цьому році було створено “Сектор ветеранської політики” як структурний підрозділ апарату управління ради для посилення роботи та підтримки ветеранів війни.

Також планується створення та функціонування ветеранського простору для ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалі учасники Революції Гідності, члени сімей таких осіб і члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України та будуть отримувати інформаційно-консультаційну підтримку або проходити реабілітацію чи адаптацію у вищезгаданому просторі .

Незважаючи на нелегкий час, в міру своїх можливостей громада поліпшувала благоустрій своєї території, а саме: поточний та ямковий ремонт доріг, очищення порослей та видалення аварійних дерев.

Виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території Губиниської територіальної громади являється – Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕКО-МІСТО ГРУП», яким організовано вивіз твердих побутових відходів з територій всіх населених пунктів за окремими графіками.

Селищна рада є колегіальним органом, який представляє спільні інтереси територіальної громади. Тому все, що зроблено за звітний період, є результатом колективної роботи селищного голови, кожного депутата, постійних комісій, сесійної діяльності, виконавчого комітету селищної ради, громадського активу громади.

Селищна рада публічна і відкрита у своїй діяльності, про що свідчить робота з висвітлення роботи ради, прийнятих документів на сесіях ради, засіданнях виконавчого комітету та новини про життя громадиСайт своєчасно наповнюється та оновлюється, який легкодоступний та відкритий для жителів громади. Інформаційне забезпечення сайту Губиниської селищної ради ведеться на постійній основі (висвітлення новин та поновлення інформації) в межах воєнного стану.

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» основною організаційно-правовою формою діяльності рад є сесія. З початку 2024 року відбулося 11 пленарних засідань ради, на яких розглянули та прийняли відповідні рішення із 377 питань, що дало можливість вирішити ряд важливих питань життєдіяльності громади, управління майном, земельними питаннями та питань, порушених, клопотаннями комунальних підприємств, виконавчих органів та організацій. Рішення селищної ради ухвалювалися відкритим поіменним голосуванням, результати якого оприлюднені на офіційному сайті селищної ради. Детальне вивчення всіх питань на засіданнях комісій дозволило в конструктивному руслі працювати виважено на пленарних засіданнях та приймати відповідні рішення. Також постійні комісії в межах своєї компетенції здійснювали контроль за виконанням ухвалених селищною радою рішень. Усі питання, які розглядалися на сесіях, були попередньо опрацьовані на засіданнях постійних комісій. Найприорітетнішими для громади були прийняті рішення щодо надання субвенцій з селищного бюджету Губиниської територіальної громади до обласного бюджету та військових підрозділів, частин, формувань ЗСУ на придбання: одноразових дронів fpv «Грім», тепловізійних монокулярів NVECTECH PATRIOT L25, безпілотних літальних апаратів, на придбання будівельних матеріалів з метою облаштування місць розміщення підпорядкованих підрозділів. Виділення коштів на будівництво модульної котельні Миколаївського ліцею, на нове будівництво первинного (мобільного) укриття на території Миколаївського ліцею, на "Реконструкцію мереж теплопостачання (підготовка об'єкту до опалювального сезону) Комунального підприєсмтва "Новомосковська центральна регіональна лікарня іниенсивного лікування" ,на роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації (ПКД) "Нове будівництво "Алея Пам"яті".

Перелік селищних цільових програм, які будуть реалізовуватись у 2025-2027 роках:


1. Програма розвитку фізичної культури та спорту на території Губиниської територіальної громади на 2024 – 2027 роки ;


2. Програма розвитку освіти Губиниської селищної територіальної громади на 2024 – 2027 роки.

3. Програма поховання померлих безрідних та невідомих громадян на території Губиниської селищної ради на 2024-2025 роки


4. Програма підтримки ветеранів війни, Захисників і Захисниць України, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників і Захисниць України Губиниської селищної ради на 2024-2027 роки


5. Програма підтримки молодіжної політики на території Губиниської територіальної громади на 2024 – 2027 роки

6.Програма встановлення сонячних, вітрових електростанцій та установок зберігання електроенергії на об’єктах комунальної власності Губиниської територіальної громади на 2024-2026 роки


7. Програма підтримки та розвитку первинної медичної допомоги у Губиниській селищній раді на 2024-2027 роки


8. Програма підтримки та розвитку вторинної медичної допомоги у Губиниській селищній раді на 2024-2027 роки


9. Програма розвитку сфери надання адміністративних послуг Відділу «Центр надання адміністративних послуг» Губиниської селищної ради на 2024-2027 роки

10. Програма розвитку культури Губиниської селищної ради на 2023-2025 роки

11. Комплексна програма соціального захисту населення Губиниської селищної ради на 2024-2027 роки

12. ПРОГРАМА благоустрою населених пунктів Губиниської територіальної громади на 2023-2027 роки»

13. ПРОГРАМА підвищення стійкості Губинської територіальної громади до кризових ситуацій, викликаних припиненням надання чи погіршенням якості важливих для її життєдіяльності послуг або припиненням здійснення життєво важливих функцій на 2023-2027 роки.

14. ПРОГРАМА забезпечення безпеки та стійкості критичної інфраструктури Губиниської територіальної громади на 2023 – 2027 роки

15. Програма розвитку цивільного захисту Губиниської територіальної громади Новомосковського району Дніпропетровської області на 2022-2027 роки

16. Програма видалення аварійних та небезпечних дерев на території Губиниської територіальної громади на 2025-2027 роки

17. Програма національного спротиву, забезпечення заходів та робіт з підготовки територіальної оборони, підтримки Збройних сил України та інших військових формувань на 2025-2026 роки

18. Програма забезпечення громадського порядку, публічної безпеки, профілактики злочинності та покращення стану безпеки дорожнього руху на території Губиниської територіальної громади Самарівського району Дніпропетровської області на 2025-2026 роки

19 . Програма підтримки внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб на 2025рік;

20. Програма соціально-економічної підтримки дітей, із сімей вразливих верств населення територіальної громади Губиниської селищної ради на 2023-2025 роки "Добре, коли ти поруч"

21. Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування та сприяння відкритості і прозорості діяльності органів місцевого самоврядування Губиниської селищної територіальної громади на 2023-2026 роки.

22. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин та охорони земельна території Губиниської територіальної

громади на 2023-2027 роки

23. Про затвердження Програми захисту прав дітей та розвиток сімейних форм виховання по територіальній громаді Губиниської селищної ради на 2023- 2025 роки

24. Про затвердження Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа Губиниської селищної ради на 2023 - 2025 роки.

25. Програми фінансової підтримки та внесків до статутних капіталів комунальних підприємств Губиниської селищної ради на 2023 - 2025 роки.


Планування роботи селищної ради проводилось у відповідності до Регламенту селищної ради та Плану роботи Губиниської селищної ради на 2024 рік.

Діяльність працівників селищної ради і депутатів є відкритою та прозорою. Селищна рада працювала не у повному складі депутатів. Загальний склад депутатів - 26, 2 депутати із 25 перебувають в лавах Збройних сил України депутатський корпус працював злагоджено, що в повній мірі забезпечувало ефективну роботу представницького органу.


На протязі 2024 року було вчинено – 235 нотаріальних дій (селище Губиниха та Євецько-Миколаївка)


Робота виконавчого комітету Губиниської  селищної ради 


Виконавча діяльність селищної ради здійснювалася через виконавчий комітет, який проводив свою роботу, спрямовану на вирішення соціально-економічних, адміністративно-господарських, житлово-комунальних та інших важливих проблем громади. До його складу включені представники різних сфер діяльності та галузей, які мають досвід професійної діяльності і можуть впливати безпосередньо на вирішення ключових проблем населених пунктів.

Виконавчий комітет координує й контролює роботу апарату виконавчого комітету та підприємств і установ, що належать до комунальної власності територіальної громади селища.

Усього за звітний період проведено 15 засідань виконавчого комітету, розглянуто 364 питання.

На виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» проводиться робота щодо створення необхідних умов для реалізації права громадян на отримання інформації, яка відноситься до категорії публічної.

З метою забезпечення доступу до публічної інформації, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розміщуються на веб-порталі.

За 2024 рік надійшло 1261 лист вхідної кореспонденції, вирішено позитивно - 1233 звернення, відмовлено у задоволенні – 11, надано роз’яснення - 7. Надійшло поштою – 31 лист. Звернень на особистому прийомі – 1230. У тому числі питання з аграрної політики і земельних відносин – 384, соціального захисту – 581, комунального господарства – 49, екології та природних ресурсів – 4, освіти, наукової,науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності – 1, інші - 52. В тому числі листи депутатів, керівників структурних підрозділів, керівників виконавчих органів ради.

Одним з основних напрямків діяльності виконкому селищної ради є робота із зверненнями громадян, яка проводиться системно, спрямована на створення необхідних умов для реалізації прав громадян при письмових та усних зверненнях, за принципом доступності та відкритості. Введеться планування даної роботи, щоквартально проводиться аналітична робота з питань звернень громадян.

Працівниками виконкому та створеними комісіями порушені у зверненнях питання вивчаються у повному обсязі, усі звернення громадян розглядаються у встановлені терміни, своєчасно надаються обґрунтовані відповіді, в разі необхідності на засіданнях виконавчого комітету та сесіях селищної ради приймаються рішення.

В звітному періоді з селищного бюджету комісією з питань надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Губиниської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області, надана матеріальна допомога заявникам на загальну суму 2 млн. 638 тис. 500 грн. на підставі звернень про надання матеріальної допомоги 431 особи.

З метою інформування населення на інформаційному стенді, офіційному веб-сайті розміщено законодавчі акти, зразки оформлення звернень, відомості про посадових осіб, що ведуть прийом громадян та інше. Інформація в разі змін оновлюється та доповнюється.

З початку року селищним головою видано 321 розпорядження з основної діяльності, 194 з кадрових питань, 38 про відрядження, 181 про відпустки.


Структурним підрозділом ЦНАП та фахівцями зареєстровано 1138 звернень громадян. Громадян проведено 9942 консультації для отримання адміністративних послуг. Держаними реєстраторами відділу зареєстровано 2397 речових та інших прав власності. Видано 3331 довідок та 1304 актів різного характеру, здійснено 983 операцій з реєстрації місця проживання. Адміністраторами ЦНАП було видано 2822 Витягів з Реєстру територіальної громади про зареєстроване місце проживання. Проведено 6181 актуалізації даних в Реєстрі територіальної громади.

З 2024 року відділ почав надавати послуги з державної реєстрації актів цивільного стану громадян. Проведено 152 реєстрації.

Було оформлено наступні соціальні виплати:

Субсидії – 346

Пільги – 235

Допомога при народженні – 87

Допомога фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду – 14

Видача довідок ВПО та оформлення допомоги ВПО – 993

Спеціалістами відділу «ЦНАП» було прийнято 455 заяви по програмі «ПРИХИСТОК».

Оформлено 519 витяг про актуалізацію військовозобов’язаних.


Протягом 2024 року здійснювався моніторинг виконання контрольних документів, з них розпорядження та доручення голови обласної державної адміністрації. Значна увага приділяється якості підготовки документів та дотриманню термінів їх виконання, порушень терміну виконавської дисципліни не встановлено.



Бюджетно - фінансова діяльність


За 2024 рік дохідна частина загального фонду селищного бюджету Губиниської селищної ради без враховування міжбюджетних трансфертів виконана на 106,84 %. До бюджету зараховано 186 669 808,87 грн. Крім того, міжбюджетних трансфертів – 83 949 523,52 грн.

Спеціальний фонд виконано на 118,54 % до бюджету зараховано 17 449 436,13 грн. (в т.ч. 10 144 413,04 грн. власних надходжень бюджетних установ).

Одним з основних джерел власних надходжень загального фонду є податок на доходи фізичних осіб.

В 2024 році податку та збору на доходи фізичних осіб (код 11010000) надійшло 117 318 816,86 грн, що становить 108,39 % до затвердженого плану, або більше на 9 078 816,86 грн з урахуванням змін та на 15 706 379,97 грн більше надходжень 2023 року.

Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (код 13010000) в 2024 році надійшло 4 467,75 грн, або 44,68 % до затвердженого плану з урахуванням змін . У порівнянні з минулим роком рентної плати надійшло менше на 2 803,98 грн.

Рентна плата за користування надрами загальнодержавного значення (код 13030000) в 2024 році надійшло 45 020,69 грн, або 118,48 % до затвердженого плану з урахуванням змін .

Акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) (пальне) (код 14020000) надійшов в обсязі 1 625 716,83 грн, або 101,61 % до затвердженого плану урахуванням змін. У порівнянні з минулим роком податку надійшло більше на 9 058,45 грн.

Акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції) (пальне) (код 14030000) надійшов в обсязі

9 999 294,02 грн, або 104,16 % до затвердженого плану з урахуванням змін. В порівнянні з минулим роком податку надійшло більше на 3 896 595,44 грн.

Акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (код 14040000) в 2024році надійшло в сумі

4 519 250,05 грн, або 107,60 % до затвердженого плану з урахуванням змін. У порівнянні з 2023 роком надходження збільшилися на 1 734,322,03 грн.

 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об'єктів житлової нерухомості (код 18010100) в 2024 році надійшов в сумі 7 476,54 грн., що становить 53,40 % до затвердженого плану з урахуванням змін та на 7 054,28 грн менше надходжень ніж у 2023 році .


Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів житлової нерухомості (код 18010200) надійшов в сумі 164 931,44 грн або 170,03 % до затвердженого плану з урахуванням змін та на 89 677,39 грн., більше надходжень в порівнянні з 2023 роком.

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів нежитлової нерухомості (код 18010300) надійшов в сумі 2 298 174,48 грн, що більше на 312 174,48 грн, до затвердженого плану з урахуванням змін. У порівнянні з 2023 роком надходження збільшились на 282 393,37 грн, внаслідок погашення недоїмки за 2023 рік та перереєстрації об’єктів нежитлової нерухомості.

 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об'єктів нежитлової нерухомості (код 18010400) надійшов в сумі 3 722 860,23 грн, або 106,06 % до затвердженого плану з урахуванням змін що більше на 212 860,23 грн, та на 346 939,14 грн, надходжень 2023року.

Найбільші платники:

ТОВ "ГИЗ" – 979 589,69 грн;

ПП ІМПОРТ ТА ЕКСПОРТ – 219 659,56 грн;

ЛЕЙК ПАРК ТОВ – 195 664,00 грн;

ДТП ТОВ – 191 882,88 грн;

ТОВ "Отрадноє" - 170238,08 грн.


 Земельного податку та орендної плати за землю надійшло в сумі 15 436 881,39 грн. У порівнянні з 2023 роком земельного податку та орендної плати надійшло більше на 3 105 065,56 грн.

 Земельного податку з юридичних осіб (код 18010500) надійшло в сумі

1 910 195,43 грн, що більше на 110 195,43 грн, або 106,12 % уточненого плану. У порівнянні з 2023 роком надійшло більше на 30 508,89 грн.

Найбільші платники:

АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"- 522 408,84 грн;

ЛIСИ УКРАЇНИ ДП – 231 919,57 грн;

АТ "ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ"- 122 082,85 грн;


 Орендної плати з юридичних осіб (код 18010600) надійшло 8 362 189,01грн, або 121,19 % до уточненого плану та на 2 329 27,10 більше до факту 2023 року.

Найбільші платники:

ТОВ "ВЕСТ ОЙЛ ГРУП" - 954056,72 грн.;

ТОВ "Агроальянс"- 625 815,00 грн;

ТОВ "АГРО ФЕЛИКС"- 608 936,22 грн;

ТОВ "АГРОФІРМА ім.ГОРЬКОГО"- 566 000,00 грн;

ТОВ "Орільський об`єднаний елеватор"- 496 320,28 грн;

ТОВ "Агротандем-плюс"- 389 663,87 грн;

 

 Земельного податку з фізичних осіб (код 18010700) надійшло 2 514 617,15 грн, або 89,81 % до уточненого плану. У порівнянні з минулим роком надходження зменшилися на 233 804,03,00 грн.

Орендної плати з фізичних осіб (код 18010900) надійшло 2 649 879,80 грн, або 155,88 % до уточненого плану. У порівнянні з минулим роком надходження збільшилися на 979 083,60 грн.

Транспортного податку з фізичних осіб (код 18011000) надійшло 27 083,33 грн, що становить 54,17 % затвердженого плану з урахуванням змін та на 20 833,33 грн менше надходжень 2023 року.

Транспортного податку з юридичних осіб (код 18011100) надійшло 28 333,34 грн, що становить 47,22 % затвердженого плану з урахуванням змін та на 21 666,66 грн менше надходжень 2023 року.

Туристичного збору (код 18030000) надійшло в сумі 252 273,00 грн, або 100,91 % до уточненого плану та на 101 809,50 грн більше надходжень від 2023 року.

Єдиний податок (код 18050000) надійшов в обсязі 30 406 586,85 грн, що менше на 473 413,15 грн, до затвердженого плану з урахуванням змін та на 3 026 005,59 грн, більше надходжень 2023року.

Єдиного податку з юридичних осіб (код 18050300) надійшло в сумі 1 135 302,76 грн, або 77,23 % до плану з урахуванням змін та менше на 233 631,05 грн. надходжень з минулим роком.

Найбільші платники:

ФГ "Швець К.І."– 167 910,65 грн;

ТОВ "УЕЄС"– 130 466,72 грн;

МИКОЛАЇВСЬКЕ СТ - 69701,83 грн;

ФГ "Сiчень 2009" - 67714,01 грн;

ПП " ГАРАНТ АГРО СИЛА" – 67 064,11грн;

Єдиного податку з фізичних осіб (код 18050400) надійшло в сумі 10 724 023,65 грн, або 93,99 % до плану з урахуванням змін та більше на 3 616 843,07 грн. надходжень у 2023році.

Жолобак Р.І. – 484 607,05 грн.;

ФРЕЙДIН О.В. – 324 392,50 грн;

ТЕРНОВСЬКИЙ Р. I. - 295646,68 грн.;

Павленко В. П. – 285 199,01 грн;

Книжник Ю.Г. – 257 441,90 грн.

Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків (код 18050500) надійшов в сумі 18 547 260,44 грн, що становить 103,04 % до затвердженого плану з урахуванням змін та менше на 357 206,43 грн, надходжень 2023 року.

Найбільші платники:

СТОВ "ВІЛЬНЕ-2002" - 2 124 692,60 грн.;

СТОВ "ЗЛАГОДА" – 1 448 038,01 грн.;

ТОВ "АГРОФІРМА ІМ.ГОРЬКОГО" – 1 440 000 ,00 грн.;

ТОВ "Агроальянс" - 1 070 500,00 грн.;

ТОВ "АГРАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИДНІПРОВСЬКЕ" - 930256,07 грн.

Адміністративних штрафів та інших санкцій (код 21081100) в 2024 році надійшло 13 566,00 грн, що менше на 11 434,00 грн, планових призначень. У порівнянні з 2023 роком надходження зменшилися на 17 754,00 грн.

Адміністративних штрафів та штрафних санкцій за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів (код 21081500) в 2024 році надійшло 121 700,00 грн. У порівнянні з 202роком надходження збільшилися на 94 900,00 грн

ТОВ АЛЕКСПРОМ – 28 400,00 грн.;

Копил В.В. – 21 300,00 грн.;

КРАСЕЛЮК О.Л. – 17 000,00 грн.

Плата за надання адміністративних послуг (код 22010000) в 2023 році надійшло 328 353,19 грн, що менше на 96 646,81 грн, до затвердженого плану з урахуванням змін . У порівнянні з 2023 роком надходження збільшилися на 934,56 грн.

Плата за надання інших адміністративних послуг (код 22012500) надійшла в сумі 48 088,34 грн, що становить 38,47 % до уточненого плану. У порівнянні з минулим роком надходження зменшилися на 75 200,59 грн.

 Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (код 22012600) у 2024 році надійшов у сумі 280 264,85 грн, що становить 103,80 % до уточненого плану, та на 89 556,00грн більше надходжень 2023року.

Державне мито(код 22090000) надійшов в сумі 9 147,23 грн, що становить 83,16 % до затвердженого плану з урахуванням змін та менше на 1 378,63 грн, у порівнянні з минулим роком.

Інших надходжень (код 24060300) У 2024 році надійшло надходжень у сумі 343 648,75 грн.

Спеціальний фонд

 Екологічного податку (код 19010000) в 2024 році надійшло екологічного податку в сумі 127 588,87 грн, або 106,32 % до плану з урахуванням змін та на 14 768,30 грн. більше фактичних надходжень за 2023 рік.

 Надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту (код 24170000) у 2024 році склали в сумі 36 671,21 грн.

Власні надходження бюджетних установ (код 25000000) у 2023 році надійшли в обсязі 10 144 413,04 грн, що становить 100,38% до планових призначень з урахуванням змін. У порівнянні з минулим роком надходження більші на 399 886,47 грн. в т.ч.:

Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством (код 25010000) надійшли в обсязі 275 309,36 грн до уточненого плану. У порівнянні з минулим роком надходження більші на 140 954,14 грн., в т.ч.:

Плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю (код 25010100) у 2024 році надійшло в сумі 137815,18 грн.

Плати за оренду майна бюджетних установ (код 25010300) надійшло 132 788,58 грн.

Надходжень бюджетних установ від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна) (код 25010400) в 2024 році надійшло 4 705,60 грн, що становить 100% затвердженого плану.

Інші джерела власних надходжень бюджетних установ (код 25020000) надійшли у 2024 році в обсязі 9 869 103,68 грн, або 100,00 %.


Щодо економії та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни проведена наступна робота.

Фінансування бюджетних установ громади проводиться у межах затвердженого помісячного розпису асигнувань відповідно до пропозицій головних розпорядників коштів. При виділенні додаткових коштів своєчасно вносяться зміни до паспортів бюджетних програм установ, що фінансуються з селищного бюджету. Оплата праці працівників бюджетних установ здійснюється в межах відповідних планових призначень та з урахуванням термінів виплати. Всі види виплат проводяться виключно в межах фонду оплати праці, затвердженого у кошторисах. Розрахунки за енергоносії та комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами, проведені в повному обсязі.

Видатки бюджету селищної ради за 2024 рік проведені на загальну суму 284 109 569,68 грн в т.ч. по загальному фонду 248 125 270,22 грн, або 96,23 % виконання до уточнених планових показників звітного періоду, по спеціальному фонду 35 984 299,46 грн. або 80,83 %.

Державне управління


На утримання державного управління профінансовано видатків на суму 40 311 780,76 грн., при плані 42 565 713,67 грн., що становить 94,70 % до планових призначень звітного періоду. В т.ч 37 686 093,09 грн по загальному фонду, та 2 625 687,67 грн по спеціальному фонду.

На заробітну плату з нарахуваннями із загального фонду направлено 34 691 080,71 грн. , що становить 97,78 % від загального обсягу видатків, на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 528 210,15 грн. (68,13%) на придбання товарів і послуг - 2 249 557,24 грн.

Освіта


За рахунок коштів бюджету Губиниської селищної ОТГ утримуються 20 установ освіти, а саме: заклади дошкільної освіти – 6, заклади загальної середньої освіти – 10, КЗ “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” – 1, КЗ “Центр позашкільної освіти” – 1, КЗ “Інклюзивно-ресурсний центр “Росток” – 1, КЗ “ДЮСШ” – 1. Крім того, адміністрація відділу – 1, централізована бухгалтерія та група централізованого господарського обслуговування – 1

Профінансовано видатків по галузі “Освіта” на загальну суму 145 585 819,05 грн, в т.ч. по загальному фонду в сумі 135 421 294,03 грн., що становить 97,23 % до планових призначень звітного періоду з урахуванням змін.

Видатки на заробітну плату з нарахуваннями склали 115 260 396,99 грн., що становить 99,38 % ,на придбання предметів та матеріалів – 1 960 035,75грн. , на продукти харчування – 1 954 382,16 грн. , на оплату послуг (крім комунальних) – 3 991 849,37 грн. , на оплату за енергоносії та комунальні послуги – 12 287 500,02 грн.


Охорона здоров’я

 

Обсяг видатків на охорону здоров’я, в бюджеті селищної ради на 2024 рік, передбачено в сумі 25 182 274, 00 грн. профінансовано 25 108 342,75грн. У складі видатків за рахунок селищного бюджету передбачено видатки на утримання КНП «Новомосковська центральна регіональна лікарня інтенсивного лікування».

По загальному фонду видатки профінансовано на суму 23 510 769,75 грн (на оплату за енергоносії, медикаменти ,продукти харчування, медогляд та ін..).

По спеціальному фонду профінансовано на суму 1 597 573,00 грн.

Культура і мистецтво


Обсяг видатків на культуру і мистецтво, в бюджеті селищної ради на 2024 рік, склав 16 347 719,48 грн., профінансовано 15 547 760,00 грн.

На заробітну плату з нарахуваннями із загального фонду направлено 11 257 967,88 грн. , що становить 99,48 % від загального обсягу видатків, на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 1 310 747,58 грн. (78,68 %) на використання товарів і послуг - 2 055 950,76 грн


Фізична культура і спорт

 

 «Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл» виділено кошти в сумі 2 849 472,00 грн., профінансовано 2 789 731,97 грн.


Житлово-комунальне господарство


Видатки на житлово-комунальне господарство в загальній сумі 13 243 499,00 грн, профінансовано 12 273 641,93 грн., а саме:

«Забезпечення водопровідно – каналізаційного господарства» – при запланованих обсягах у сумі 4 049 525,00 грн., використано 3 715 299,71 грн., на надання фінансової підтримки КП «Господар».

У сфері функціонування підприємств, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги, кошти були спрямовані на надання фінансової підтримки КП «Мар’янівське» Губиниської селищної ради» при плані – 3 740 200,00 грн. використано 3644429,08 грн.

«Благоустрій населених пунктів» видатки склали 4 913 913,14 грн. при планових показниках – 5 453 774,00 грн.

Зазначені кошти використані на організацію благоустрою населених пунктів територіальної громади, а саме:

  • на оплату праці з нарахуваннями за договорами цивільно-правового характеру – 280 600,00 грн.;
  • на послуги з оперативно-технічного обслуговування електромереж, послуги з коронації дерев,послуги з поточного ремонту вуличного освітлення – 3 183 797,54 грн.;
  • на оплату електроенергії вуличного освітлення – 1 380 810,10 грн.;
  • на придбання матеріалів – 68705,50 грн.


Економічна діяльність

Видатки заплановані в загальній сумі 24 735 765,00 грн, профінансовано 18 836 773,60 грн., а саме


«Здійснення заходів із землеустрою» заплановано 560 000,00 грн, використано – 553 809,00 грн.


«Будівництво інших об`єктів комунальної власності» заплановано 295 000,00 грн. використано - 294800,40 грн на виготовлення проектів з : «Будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення населеня(МАСЦО) Губиниської територіальної громади» та «Роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації (ПКД) "Нове будівництво "Алея Пам"яті" Губиниської селищної ради" за адресою: вул Шевченко, 9 смт. Губиниха, Новомосковський район, Дніпропетровська область"»


«Будівництво освітніх установ та закладів» заплановано 15 129 450,00 грн. використано 9 540 377,60 грн. в т.ч : 8 058 001,62 грн. на «Нове будівництво первинного (мобільного) укриття на території Миколаївського ліцею Губиниської селищної ради, по вул.Шкільна 1,с.Миколаївка, Новомосковський район Дніпропетровська область» та 1 482 375,98 грн на «Будівництво модульної котельні Миколаївського ліцею Губиниської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області за адресою: с. Миколаївка, вул.. Шкільна, 1».


«Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету» заплановано 2 000 000,00 грн, використано – 1 999 125,60 грн., проведений поточний ремонт доріг місцевого значення.



  • «Внески до статутних капіталів суб’єктів господарювання» - заплановано 6 416 315,00 грн., використано 6 416 315,00 грн (поповнення статутного капіталу комунальних підприємств).

«Членські внески до асоціації органів місцевого самоврядування» заплановані видатки по КЕКВ 2800 «Інші поточні видатки» в сумі 35 000,00 грн. для сплати членських внесків до асоціацій органів місцевого самоврядування, профінансовано в сумі – 32 346,00 грн..


«Виконання заходів за рахунок цільових фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади і фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування» заплановано видатки в сумі 300 000,00 грн.


ІНША ДІЯЛЬНІСТЬ

 

Захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру були передбачені видатки на придбання на придбання ПММ та 10 комплектів засобів індивідуального захисту в сумі 577 986,00 грн. витрачено було 78 919,60 грн., на виконання Цільової соціальної Програми цивільного захисту Губиниської селищної ради.


«Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів» по КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» по іншим коштам спеціального фонду за рахунок надходження коштів екологічного податку заплановані кошти в сумі 420 000,00 грн. на прибирання стихійних звалищ на території Губиниської селищної ради всього профінансовано – 78 919,60 грн.


«Резервний фонд місцевого бюджету» заплановано 154 426,00 грн.

 

Міжбюджетні трансферти

 

«Інші дотації з місцевого бюджету» були проведені видатки на загальну суму 1 242 100,00 грн, а саме:

- Черкаській ТГ в сумі 542 100,00 грн. на утримання на утримання КНП «ЦПМСД НРР» ;

- Районному бюджету Новомосковського району, на утримання КУ «Новомосковський районний трудовий архів» - 300 000,00 грн;

- Районний бюджет Новомосковського району, на проведення спортивних заходів НР ФСТ "Колос"- 100 000,0 грн;

- Районний бюджет Новомосковського району (на часткове забезпечення витрат Самарівської районної ради) – 300 000,00грн.

 

«Інші субвенції з місцевого бюджету»


Були проведені видатки на загальну суму 7 780 700 ,00 грн.,в т.ч.:

  • Черкаській селищній раді на відшкодування втрат пов'язаних з відпуском лікарських засобів безоплатно і на пільогвих умовах громадянам , які мають на це право відповідно до законодавства; придбання технічних та інших засобів реабілітації інвалідв та дітей інвалідів згідно Постанови КМУ № 321, закупівля лікарських засобів,медичних матеріалів та виробів для надання медичної допомоги ,придбання реактивів та розхідних матеріалів для гематологічного та біохімічного аналізаторів, аналізатора сечі, оплата послуг (крім комунальних), заробітна плата працівників фельдшерсько- акушерських (фельдшерських) пунктів, амбулаторій, які розташовані на території Губиниської ТГ – 5 957 900,00 грн.;
  • Субвенція з місцевого бюджету Обласному бюджету Дніпропетровської області на реалізацію заходів Програми цивільного захисту Губиниськї ОТГ Новомосковського району, Дніпропетровської області – 53 700,00 грн.;
  • Обласний бюджет Дніпропетровської області (Субвенція обласному бюджету на виконання заходу 6.1 Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території області на період до 2025 року) - 1 059 100,00 грн.;
  • Районний бюджет Новомосковського району (на виконання Програма соціально-економічної підтримки дітей, із сімей вразливих верств населення територіальної громади Губиниської селищної ради на 2023-2025 роки "Добре, коли ти поруч" - 30000,0 грн.;
  • Районний бюджет Новомосковського району (Управлінню соціального захисту та ветеранської політики, на придбання паперу та канцелярських товарів, на заправку та регенерацію катриджів) – 10 000,00 грн.;
  • Обласний бюджет Дніпропетровської області (на співфінансування на придбання шкільних автобусів) – 670 000,00 грн.;

 

Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів:

  • Державний бюджет (Головному управлінню ДПС У Дніпропетровській області (для Новомосковської ДПІ ГУ ДПС у Дніпропетровській області) на виконання п.3 розділу 6 Програми покращення умов обслуговування платників податків Губиниської ТГ та збільшення надходжень до державного та місцевих бюджетів на 2024 рік (на придбання дизельного палива для дизельного генератора) – 200 000,00 грн.;
  • Державний бюджет (на виконання п.5 Програма забезпечення заходів та робіт з підготовки територіальної оборони та підтримки Збройних сил України та інших військових підрозділів на 2023-2024 роки, а саме: в/ч Т0940 на придбання будівельних матеріалів,-200 000,0грн., в/ч А4007 для придбання програмно-апаратних комплексів РЕБ - 100 000,0 грн. , в/ч 4638 для закупівлі безпілотних літальних апаратів - 1 000 000,0 грн. ) – 1 300 000,00 грн.;
  • Державний бюджет (Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на реалізацію заходів «Програми розвитку цивільного захисту Губиниської територіальної громади Новомосковського району Дніпропетровської області на 2022-2027 роки» 11 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській областіна (закупівля паливо-мастильних матеріалів) – 250 000,00 грн.
  • на виконання п.4 Програма забезпечення заходів та робіт з підготовки територіальної оборони та підтримки Збройних сил України та інших військових підрозділів на 2023-2024 роки, а саме: в/ч 7036 для в/ч А7225 на придбання одноразових дронів fpv "Грім" , тепловізійних монокулярів NVECTECH PATRIOT L25, на закупівлю квадрокоптерів. – 2 015 500,00 грн.;
  • на виконання п.4 Програма забезпечення заходів та робіт з підготовки територіальної оборони та підтримки Збройних сил України та інших військових підрозділів на 2023-2024 роки, а саме: в/ч А1126 на придбання безпілотних літальних апаратів DJI MAVIC 3 PRO Fly More Combo, Alientech DEIMOX Signal Booster Range Extender 915 МНz 1.2G 2.4G та 5.8G) – 375 050,00 грн.;
  • на виконання п.4 Програма забезпечення заходів та робіт з підготовки територіальної оборони та підтримки Збройних сил України та інших військових підрозділів на 2023-2024 роки, а саме: в/ч А1126 на придбання безпілотних літальних апаратів – 500 000,00 грн.

 

Соціальний захист та соціальне забезпечення

 

 Видатки селищного бюджету на галузь соціального захисту та соціального забезпечення визначено у сумі 11 703 936,00 грн. профінансовано 11 185 712,72 грн.


«Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян» виділено кошти в сумі 772 500,00 грн., профінансована в сумі – 771 475,00 грн. ;

«Компенсаційні виплати на пільговий проїзд окремим категоріям громадян на залізничному транспорті» виділено кошти в сумі 25 000,00 грн., профінансована в сумі 292,99 грн.;

 «Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи» виділено кошти в сумі 11 646,00 грн., профінансовано в сумі – 11 379,01грн. ;

«Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги» заплановано коштів в сумі 359 400,00 грн., профінансовано в сумі 349 981,66 грн., що становить 98 % ;

«Інші видатки на соціальний захист ветеранів війни та праці» заплановано кошти в сумі 100 000,00 грн., в зв’язку з відсутністю звернень, не фінансувалось. ;

 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» заплановані кошти 7 405 260,00 грн. профінансовано в сумі 7 270 709,06 грн. , що становить – 99 %

«Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» заплановані кошти в сумі 2 733 500,00 грн. на надання матеріальної допомоги населенню що становить 96 %. ; профінансовано 48 375,00 грн.- послуги з поховання бездомних, безрідних , невідомих громадян.

«Заходи державної політики з питань дітей та їх соціального захисту» 55 000,00 грн. профінансовано в сумі – 54 625,00

«Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи)» - 218400,00 грн.

«Забезпечення діяльності фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб та окремі заходи з підтримки осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України» виділено кошти в сумі 61 430,00 грн., посада є вакантною, фінансування не було.


 Соціальний захист населення 

 

В Комунальному закладі “Центр надання соціальних послуг Губиниської селищної ради” протягом 2024 року надано соціальні послуги 951 особі, в тому числі:

відділення соціальної допомоги вдома - 356 особам

відділення соціальної адаптації - 215 особам

відділення надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді – на супроводі знаходилось 55 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах (256 осіб, із них 102 дорослих і 154 дітей), із них послугу соціального супроводу отримали 6 опікунських сімей (31 особа, з них дорослих- 11, дітей -20), надано 60 консультацій фахівців та психолога за повідомленнями про постраждалих від домашнього насильства та 52 консультації за повідомленнями щодо сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах, надано 1 консультація за зверненнями умовно засуджених та звільнених з місць позбавлення волі осіб.

Наданням соціальних послуг у Центрі займаються 4 фахівця із соціальної роботи, психолог, 8 соціальних працівників, 26 соціальних робітників.

Соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома за затвердженими графіками відвідують громадян, надають необхідну допомогу згідно індивідуального договору. Завідуюча відділенням перевіряє якість роботи соціальних робітників згідно графіків. Результати перевірок аналізуються та висновки відображаються у довідках.

За 2024 рік платні послуги не надавались.

Згідно рішення сесії Губиниської селищної ради від 24 лютого 2023 року № 12-21/VIII надання соціальних послуг з 01.03.2023 року здійснюється на безоплатній основі.

Соціальні працівники відділення соціальної адаптації надали послуги організації дозвілля (робота клубів ветеранів та пенсіонерів, гуртків) –82 особам, соціально-побутової адаптації – 133 особам.

У відділенні також надаються послуги консультування, представництво інтересів, інформування, допомога в оформленні документів та інше.

Крім того працівники відділення соціальної адаптації ведуть прийом в старостинських округах згідно графіків та надають консультації з соціальних питань непрацездатним мешканцям населених пунктів громади.

На території громади соціальні працівники організували та проводять роботу в 10 клубах пенсіонерів та ветеранів (Губиниха, Губиниха-1, Мар’янівка, Новостепанівка, Гнатівка, Миколаївка, Королівка, Попасне, Василівка, Всесвятське). В клубах для організації дозвілля пенсіонерів працюють різноманітні гуртки. Соціальні працівники відділення проводять тематичні та святкові засідання клубів.

З соціальними працівниками відділення працюють 16 добровільних помічників-волонтерів, які протягом 2024 року надавали 39 послуг перукаря, 68 послуг медичного працівника, 213 кураторські послуги, 57 послуг листоноші.

При відділенні соціальної адаптації працює пункт прокату засобів реабілітації. Засобами реабілітації користувались 23 особи.

У відділенні надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді фахівці з соціальної роботи проводять обстеження, вивчають потреби сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах, прийомних сімей, сімей опікунів та піклувальників, умовно засуджених осіб, осіб, звільнених з місць позбавлення волі, інших категорій людей, згідно з отриманими повідомленнями з різних джерел інформації, надають консультації, здійснюють соціальний супровід, надають допомогу в оформленні документів та надають інші соціальні послуги згідно чинного законодавства.

Працівники Центру регулярно ведуть інформаційну сторінку у соціальних мережах, де висвітлюють інформацію з питань соціального захисту осіб/сімей, сімей з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах.

В КЗ “ Центр надання соціальних послуг Губиниської селищної ради” станом на 01.01.2025 року надаються соціальні послуги:

відділення соціальної допомоги вдома - 314 особам;

відділення соціальної адаптації - 190 особам;

відділення надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді – на супроводі знаходиться 18 сімей СЖО (74 осіб, із них 33 дорослих, 41 дитина), 6 опікунських сімей (31 особа, з них 11 дорослих, 20 дітей) та послугу тривале консультування отримують 6 сімей (30 осіб, з них 10 дорослих, 20 дітей).

 

 Соціальний захист дітей


Одним із головних пріоритетних напрямків роботи територіальної громади Губиниської селищної ради є підвищення рівня захисту прав дітей та реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї.

Прийом громадян з питань захисту прав дитини здійснює Служба у справах дітей. Питання, які потребують колегіального вирішення, виносяться на розгляд комісії з питань захисту прав дитини. Протягом 2024 року службою у справах дітей вирішувалися питання щодо розроблення та здійснення заходів, спрямованих на поліпшення становища дітей, їх фізичного, інтелектуального і духовного розвитку, соціального захисту, забезпечення законних прав та інтересів, встановлення опіки/піклування, надання статусу, надання дозволів на вчинення правочинів щодо купівлі/продажу (дарування) житла дітям.

Протягом року проведено 12 засідань комісії з питань захисту прав дитини Губиниської селищної ради на яких розглянуто 68 питань, 2 засідання міждисциплінарної команди з організації соціального захисту дітей, 2 засідання Місцевої комісії з питань формування пропозицій щодо потреби у субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Станом на 01.01.2025 року на первинному обліку Служби у справах дітей перебуває 81 дитина з правовим статусом, з яких:

58 – влаштовано під опіку;

в закладах інституційного (інтернатного) догляду поза межами ОТГ виховується 1 дитина: 1 – МОЗ, 0 – Мінсоцполіти, 0 – в профтехліцеї;

8 – в прийомних сім'ях;

9 – дитячих будинках сімейного типу;

3 – тимчасово влаштовано в сім'ї родичів/знайомих);

2 – Відділення МГБ КЗ "Центр соціальної підтримки дітей та сімей "Добре вдома".

На обліку служби у справах дітей перебуває 36 дітей, із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та яких поставлено на облік з наступних причин: ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків, зловживання алкоголем, скрутне матеріальне становище, тощо.

Спільно з інспекторами СЮП Новомосковського РВП ГУНП у Дніпропетровській області, фахівцями з соціальної роботи, спеціалістами служби у справах дітей проведено 16 рейдів "Діти вулиці", обстежено житлово-побутові умови 104 сімей, в результаті чого попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків – 11 батьків та ініційовано 4 притягнення до відповідальності згідно чинного законодавства (ст. 184 КУпАП).

Протягом року взято на первинний облік – 20 дітей, знято з первинного обліку – 17 дітей. Надано допомогу в реєстрації 2 дітей.

Також, протягом 2024 року 4 дітей повернуто на виховання батькам, щодо 5 дітей батьків позбавлено батьківських прав.

Питання жорстокого поводження з дітьми та попередження насильства в сім’ї перебуває на постійному контролі служби у справах дітей Губиниської селищної ради. Спеціалістами служби у справах дітей спільно інспекторами СЮП Новомосковського РВП ГУНП у Дніпропетровській області перевіряються всі повідомлення щодо жорстокого поводження з дітьми та за участі дітей, а також здійснюються комісійні виїзди за повідомленнями на урядову гарячу лінію та звернення громадян. Також, проводиться робота щодо повернення дітей до навчального процесу.

Служба у справах дітей територіальної громади Губиниської селищної ради співпрацює з благодійною організацією "Надія і житло для дітей", яка протягом року надавала гуманітарну допомогу сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах та опікунським родинам. Родини неодноразово отримували: одяг, взуття, іграшки, продуктові набори.

Родини до яких було влаштовано дітей на тимчасове проживання отримували грошову допомогу у розмірі від 15 000 грн. до 27 000 грн. Загальна кількість дітей, які отримали грошову допомогу – 9.

Також, завдяки тісній співпраці з благодійною організацією "Право на захист" надано допомогу у встановленні батьківства, щодо 4 дітей.

Оскільки дитячих будинків сімейного типу, прийомних та патронатних сімей на території громади немає, проводиться систематична робота щодо сприяння розвитку різних форм сімейного виховання. Також із сім'ями та дітьми проводиться робота щодо попередження насилля, протидія зловживанню алкогольними напоями та наркотичними речовинами.

Розроблено та затверджено "Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа Губиниської селищної ради на 2023-2025 роки" для отримання державної субвенції на придбання житла та можливості співфінансування з місцевого бюджету. Також, затверджено Програми соціально-економічної підтримки дітей, із сімей вразливих верств населення територіальної громади Губиниської селищної ради на 2023-2025 роки "Добре, коли ти поруч", з метою підтримки сімей групи ризику та вирішення питань, які потребують негайного реагування та "Програму захисту прав дітей та розвиток сімейних форм виховання по територіальній громаді Губиниської селищної ради на 2023 – 2025 роки", спрямовану на інформування та обізнаність населення громади про форми влаштування дітей з метою їх створення.

Для створення та розвитку на території громади дитячого будинку сімейного типу, на черговій сесії Губиниської селищної ради прийнято рішення № 45-37/VIII від 14 жовтня 2024 року "Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)", орієнтовною площею 0,15 га з метою використання "02.01. Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель та споруд (присадибна ділянка)", яка розташована за адресою: Дніпропетровська область, Новомосковський район, с-ще Губиниха, пров. Шкільний, 1.

Спеціалісти служби у справах дітей протягом звітного періоду брали участь у проведенні щорічної акції "16 днів проти насильства", "День захисту дітей", вітали дітей з нагоди Новорічних свят, приймали участь в обласних онлайн семінарах, нарадах, конференціях та проводили лекції для здобувачів освіти Губиниського ліцею Губиниської селищної ради.

Також, двоє дітей-сиріт, які перебувають під опікою, підготували малюнки та взяли участь в обласному конкурсі на тему: "Сім'я моєї мрії".

З нагоди Новорічних свят для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах було закуплено 85 подарункових наборів на суму 44 625,00 грн.

Крім того, ведеться особистий прийом громадян, надаються консультації та роз’яснення, здійснюються виїзди для перевірки достовірності отриманої інформації та реагування на звернення громадян на Урядову гарячу лінію



   

 


Соціальний захист внутрішньо-переміщених осіб

 

На територію громади з початку війни прибуло 2345 внутрішньо переміщених осіб, з них близько 1315 чоловік залишаються по цей день. Громада намагається підтримувати людей, які були вимушені покинути свої домівки. Ми активно співпрацюємо та намагаємося залучити до співпраці міжнародні та національні благодійні організації та проекти. Надавали гуманітарну допомогу ВПО наступні благодійні організації: Благодійний фонд «Право на захист», що працює спільно з УВКБ ООН та під координацією Українського гуманітарного фонду, «Відділення польської гуманітарної акції в Україні», БО «Благодійний фонд «ГЛОБА 22» проводили психологічні тренінги та заняття з логопедом для діток задля корекції мовлення. ГО «Товариство Червоного Хреста України» було надано населенню Губиниської селищної ради гуманітарну допомогу у вигляді продуктових та гігієнічних наборів, розкладачок та постільної білизни, рюкзачків з наповненням для дітей. Рішенням Виконавчого комітету було утворено Раду з питань ВПО задля кращої співпраці влади з внутрішньо переміщеними особами, вирішенню питань, що їх турбують.

Землеустрій

 

Дуже важливим питанням в роботі селищної ради є земельні відносини.

Станом на 31.12.2024 року територія Губиниської селищної ради становить 74950 га, із них 61310 га земель сільськогосподарського призначення.

За період з 01.01.2024 до 31.12.2024 відділом земельних відносин, та екології Губиниської селищної ради на особистому прийомі було прийнято 218 громадян.

На адресу Губиниської селищної ради за період з 01.01.2024 до 31.12.2024 надійшло 365 письмових заяв та клопотань від фізичних і юридичних осіб.

За вищезгаданий період сесією Губиниської селищної ради восьмого скликання з питань земельних відносин прийнято такі рішення:

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність (користування) земельних ділянок, якими передано у власність  173 земельних ділянки. 

2. Про надання дозволу на викуп земельних ділянок для ведення фермерського господарства, які були в постійному користуванні фізичних осіб, що дало можливість додатково отримати до бюджету селищної ради 2 066 565,00 грн.

3. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду 26  земельних ділянок.

4. Про проведення земельних торгів у формі аукціону на продаж права оренди земельних ділянок, що дозволило додатково отримати в бюджет громади 350 607,00 грн. щороку.

 

Дуже важливим питанням в роботі селищної ради є земельні відносини.

Станом на 31.12.2023 року територія Губиниської селищної ради становить 74950 га, із них 61310 га земель сільськогосподарського призначення.



 Державний контроль за використанням та охороною земель

 Губиниської територіальної громади

 

Губиниською селищною радою було прийнято Рішення сесії від 14 жовтня 2024 року № 12-37/VIII «Про затвердження планових заходів державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері використання та охорони земель Губиниської територіальної громади на 2025 рік». План заходів до якого увійшло 70 суб`єктів господарювання, які розміщені на території Губиниської територіальної громади в подальшому був внесений до Інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду контролю, де планування проводять всі контролюючі органи, звіт про виконання буде перевірятися Державною регуляторною службою України, державний контроль за використанням та охороною земель Губиниської територіальної громади увійшов до комплексних планів з іншими контролюючими органами. Такі дії дозволять нам - як громаді, контролювати дотримання суб’єктами господарювання земельного законодавства (використання землі не за цільовим призначенням, самовільне захоплення земельних ділянок, оренда землі та її оплата), дотримання земельного законодавства матиме в подальшому вагомий внесок щодо надходжень до місцевого бюджету.

Головним спеціалістом – державним інспектором з контролю за використанням та охороною земель Губиниської територіальної громади у 2024 році було проведено комплекс заходів щодо законність використання земель громади, виявлено ряд порушень та вжито відповідних заходів реагування для їх усунення.

 

 

 Освіта

 

Забезпечення дітей громади дошкільною, повною загальною середньою та позашкільною освітою – один із головних пріоритетів в роботі місцевої влади.

Освітня стратегія Губиниської селищної територіальної громади спрямована на забезпечення умов функціонування і розвитку системи освіти, впровадження в життя освітньої реформи держави – Нова українська школа. Протягом 2024 року освітні послуги в громаді надавали:

17 закладів загальної середньої освіти в тому числі 10 – юридичних осіб та 7 філій опорних закладів;

5 закладів дошкільної освіти; ( 1 заклад не задіяний в освітньому процесі);

Комунальний заклад ”Центр позашкільної освіти”;

Комунальний заклад ”Дитячо – юнацька спортивна школа”

В Губиниській селищній територіальній громаді функціонує інклюзивно – ресурсний центр та комунальний заклад ”Центр розвитку педагогічних працівників), діяльність якого спрямована на підвищення фахової майстерності педагогічних працівників громади.

В 2024 році в системі освіти громади працювало 247 педагогічних працівників. Вакансії педагогічних працівників в закладах освіти відсутні.

Дошкільною освітою в 2024 році було охоплено 342 дитини, що становить 95% від загальної кількості дітей дошкільного віку. Організовано роботу 22 груп. Охоплення дітей 5-6 (7) річного віку дошкільною освітою становить 100 відсотків від загальної кількості.

В КЗ ”Миколаївський заклад дошкільної освіти ”Барвінок” для 1 вихованця з особливими освітніми потребами організовано інклюзивне навчання.

З об’єктивних обставин не надає дошкільну освіту заклад дошкільної освіти ”Веселка” Губиниської селищної ради, що розташований в селі Вільне. Заклад був прийнятий до комунальної власності селищної ради в лютому 2022 року.

Зарахування в заклади дошкільної освіти відбувається на підставі електронної черги, яка ведеться в кожному закладі дошкільної освіти.

Заклади дошкільної освіти та дошкільні підрозділи закладів загальної середньої освіти з 01 вересня 2024 року працюють за змішаною формою організації освітнього процесу – функціонують групи короткотривалого перебування.

В 2024 році рішенням сесії селищної ради Миколаївський заклад дошкільної освіти ”Чебурашка” перейменовано в Миколаївський заклад дошкільної освіти ”Барвінок”

В закладах загальної середньої освіти з 01 вересня 2024 року здобувають освіту 2030 учнів, що на 40 учнів менше, ніж за цей же період 2023 року., серед них 72 учні, які мешкають за межами України та продовжують дистанційно здобувати освіту в ЗЗСО нашої громади. Також в ліцеях та гімназіях нашої громади здобувають загальну середню освіту 74 дитини з числа ВПО. Окрім цього, для 63 дітей організовано навчання за дистанційною формою, для 4 – екстернатною, для 3- сімейною.

В розрізі класів: 649 - учні 1-4 класів в минулому році – 714), 1067 - учні 5 – 9 класів та 332 – учні 10 – 12 класів.

Середня наповнюваність класів становила 13 учнів, що є меншим за нормативну, що застосовується при визначенні обсягу освітньої субвенції.

З метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти сільської молоді в Губиниській селищній територіальній громаді функціонують 2 опорні заклади – Губиниській ліцей Губиниської селищної ради, до складу якого входять 4 філій - гімназій та Миколаївський ліцей Губиниської селищної ради в складі якого три філії – гімназії.

Рішенням сесії Губиниської селищної ради від 22 серпня 2024 року № 12 – 35/VІІІ ”Про припинення діяльності філії Губиниська гімназія Губиниського ліцею Губиниської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області” припинено діяльність Губиниської філії. Рішенням сесії від 22 серпня 2024 року № 13 – 35/VІІІ створено самостійну юридичну особу – Губиниську гімназію Губиниської селищної ради.

Малокомплектними залишаються Гнатівська гімназія – 38 учнів, Василівська гімназія – 47 учнів, Капітанівська гімназія – 52 учні. Критично низькою залишається кількість учнів у філіях Губиниського ліцею – філія Андріївська гімназія – 33 учні; філія Всесвятська гімназія – 36 учнів; філія Івано – Михайлівська гімназія – 35 учнів, філія Євецько – Миколаївська гімназія – 52 учні, Новостепанівська гімназія - 59 учнів.

Рішенням сесії Губиниської селищної ради від 22 серпня 2024 року № 15-35/VIII ”Про проект Плану трансформації закладів загальної середньої освіти Губиниської селищної ради ” затверджено План реорганізації малокомплектних закладів загальної середньої освіти.

Враховуючи те, що в окремих закладах загальної середньої освіти наповнюваність класів становила менше, ніж 5 учнів, для таких дітей організований педагогічний патронаж, затверджені індивідуальні навчальні плани за згодою батьків. По закладах освіти: філія Андріївська гімназія Губиниського ліцею – 20 учнів; філія Всесвятська гімназія Губиниського ліцею – 16 учнів; філія Євецько – Миколаївська гімназія Губиниського ліцею – 7 учнів; філія Івано – Михайлівська гімназія Губиниського ліцею – 10 учнів; Василівська гімназія – 5 учнів; Гнатівська гімназія – 16 учнів; Капітанівська гімназія – 15 учнів; Новостепанівська гімназія – 4 учні.

За індивідуальною формою навчання на дому ( стан хвороби) навчалося в 2024 році 4 учні.

Відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту забезпечено право на рівний доступ до освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами шляхом організації та координації дотримання у закладах освіти вимог щодо організації інклюзивного навчання.

Інклюзивне навчання у 2024 році організовано для 24 учнів в 19 класах 8 закладів освіти.

У закладах освіти організовано роботу команд психолого – педагогічного супроводу щодо надання якісної освіти дітям з ООП відповідно до Порядку організації інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.04.2019 р. № 530 зі змінами.

Фахівцями інклюзивно – ресурсного центру протягом 2024 року проведено експертну комплексну психолого – педагогічну оцінку 72 здобувачам освіти, серед них 7 дітей ВПО.

КЗ ”Центр професійного розвитку педагогічних працівників” проведено 82 навальних семінарів, тренінгів, вебінарів та інших активних заходів з педагогічною спільнотою закладів освіти, було охоплено 210 педагогів. КЗ ”ЦПРПП” здійснює координацію діяльності 26 педагогічних спільнот закладів освіти громади.

Відділом спільно з закладами освіти у 2024 році продовжувалася відповідна робота щодо реалізації прав на життя, здоров’я, освіту, соціальний і всебічний розвиток, захист їх прав та законних інтересів, а також надання пільг дітям соціально незахищених категорій.

З метою організації роботи щодо соціального захисту учнів та вихованців сформовано банк даних дітей пільгових категорій.

Відповідно до чинного законодавства виплачувалася одноразова грошова допомога дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнилося 18 років у розмірі 1810 грн. За звітній період таку виплату отримали 10 дітей зазначеної категорії на загальну суму 18100 грн.

В 2024 році за кошти місцевого бюджету ( 200 тис грн.) в оздоровчому таборі ”Верховина” оздоровлено 12 дітей пільгових категорій.

У закладах освіти організовано роботу щодо вивчення стану проживання та виховання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, надання їм соціальної та психологічної підтримки.

На теперішній час на балансі відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту знаходиться 8 шкільних автобусів (два з них потребують капітального ремонту). В літку 2024 року новий шкільний автобус за рахунок коштів державного бюджету на умовах співфінансування з бюджету селищної ради отримав Губиниський ліцей Губиниської селищної ради. На теперішній час організованим підвезенням охоплено 456 учнів.

З метою організованого підвезення учнів та вчителів до закладів освіти та в зворотному напрямку потребує капітального ремонту траса, яка з’єднує села Надеждівка – Попасне – Новостепанівка. Дана дорога знаходиться в сфері відповідальності Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Дніпропетровській області. В критичному стані знаходиться автомобільна дорога Т – 04 – 13, що проходить в межах села Нове.

Рух шкільних автобусів зазначеними автошляхами неможливий.

Шляхопровід, який з’єднує Василівку з Губинихою та проходіть скрізь населенні пункти Андріївка, Всесвятське, Івано – Михайлівка, Євецько – Миколаївка також потребує ремонтних робіт. Рух шкільних автобусів цією трасою ускладнено.

Губиниська селищна рада неодноразово порушувала питання проведення ремонту вищезазначених автошляхів перед відповідними службами.

На кінець 2024 року в закладах освіти налічується 16 комп’ютерних класів. Загальна кількість комп’ютерної техніки – 378, STEM-лабораторій -2, мультимедійних дошок - 42, проекторів – 42. Також отримано комп’ютерну техніку за рахунок гуманітарної допомоги від Представництва дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ)

Позашкільна освіта є невід’ємною частиною системи освіти і визначається законодавством як необхідна складова розвитку особистості дитини, її громадянського становлення і професійного вибору.

Основним завданням педагогічних колективів закладів позашкільної освіти Губиниської селищної ради є творчий пошук, спрямований на впровадження національних традицій, відродження української культури, звичаїв народу, утвердження патріотизму і національної гордості, виховання кращих моральних якостей людини, розвиток здібностей учнів та формування здорового способу життя.

В 2024 році в Губиниській селищній територіальній громаді реалізували державну політику в галузі позашкільної освіти два заклади: Комунальний заклад ”Центр позашкільної освіти” Губиниської селищної ради ( далі – ЦПО) та Комунальний заклад ”Дитячо - юнацька спортивна школа ” Губиниської селищної ради (далі – ДЮСШ).

Спочатку 2024 року в 32 гуртках ЦПО навчалося майже 600 дітей.

В територіальних конкурсах "На кращого юного майстра народних ремесел", "Дніпровські погостини", "Юні зорі", "Україна - це ми!", "Щаслива мить", комп'ютерної графіки та анімації, конкурсі малюнка до річниці Голодомору, фотоконкурсі "Моя Україно!", конкурсі для молодших школярів з початкового технічного моделювання, "Модель майбутнього", "Новорічна композиція", " Птах року", Фестивалі юних талантів, фотоконкурсі "Моя країна- Україна!", Фестивалі екологічної просвіти взяли участь 310 здобувачі освіти з загальноосвітніх закладів громади (переможців 144), 455 вихованця КЗ "Центру позашкільної освіти" ( переможців 316).

В обласних конкурсах "Дніпровські погостини", "Щаслива мить", "Капітошка", "Юні зорі", "Україна - це ми!", виставці "Наш пошук і творчість – тобі, Україно! ", виставці "Речовий дизайн", "Модель майбутнього","На кращого юного майстра народних ремесел", "Новорічна композиція" та ін. взяли участь 102 здобувачі освіти з загальноосвітніх закладів громади (переможців 12), 256 вихованця КЗ "Центру позашкільної освіти" ( переможців 80).

У Всеукраїнських конкурсах " Знай і люби свій край", Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів "Моя Україно! " в рамках реалізації Національної стратегії із створення безбар'єрного простору в Україні (номінація “Архітектура”), Всеукраїнському конкурсі "В об’єктиві натураліста", "Український сувенір" взяли участь 9 здобувача освіти з загальноосвітніх закладів громади, 26 вихованця КЗ “Центру позашкільної освіти”( переможців 11).

В секціях ДЮСШ займалося 164 дітей та підлітків. Протягом 2024 року на території громади було проведено 45 фізкультурно – спортивних заходів, в яких взяли участь 1726 осіб.

Представники громади взяли участь в 9 спортивних змаганнях, організованих районною організацією ФСТ ”Колос”, в 16 спортивних змаганнях обласної спартакіади ФСТ ”Колос” взяли участь 326 учасників. За загальним заліком спортсмени громади посіли 7 місце. Проведено 32 спортивних змагання ”Пліч – о пліч”, в яких взяли участь учні закладів загальної середньої освіти. В 2024 році вперше організовано патріотичний пробіг ”Бігу за героя”.

Протягом 2024 року заклади позашкільної освіти здійснювали освітній процес в очному форматі, використовуючи укриття цивільного захисту Губиниського ліцею та Губиниської гімназії.

На виконання рішення Губиниської селищної ради від 10 червня 2021 року № 129 ”Про преміювання кращих учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти Губиниської селищної ради” в 2024 році стипендією селищного голови відзначено 43 учнів та вихованців закладів освіти на загальну суму 56000 грн.

З метою піднесення педагогічної праці та тренерської роботи Подякою селищного голови нагороджено в 2024 році 45 педагогічних працівників та тренерів.

На території Губиниської селищної ради проведено інвентаризацію фонду захисних споруд цивільного захисту.

Встановлено наступне: в Губиниському ліцеї Губиниської селищної ради обліковується протирадіаційне укриття, найпростіші укриття об лаштовані в Гнатівської, Попасненської, Губиниської гімназіях, філії Мар’янівська гімназія Миколаївського ліцею, філії Хащівська гімназія Миколаївського ліцею, Мар’янівському закладі дошкільної освіти ”Сонечко”, Миколаївському закладі дошкільної освіти ”Барвінок”, закладах дошкільної освіти ”Дюймовочка” та Івасик – Телесик” Губиниської селищної ради. Відповідно до рішення виконавчого комітету Губиниської селищної ради учні та вихованці філії Королівська гімназія та Королівського ЗДО ”Малятко” використовують найпростіше укриття Королівського Будинку культури. В 2024 році за кошти місцевого бюджету обладнано найпростіше укриття на території філії Євецько - Миколаївська гімназія. Всі укриття зареєстровані відповідно до чинного законодавства. Протягом 2024 року за коштом місцевого бюджету відремонтовані найпростіші укриття Новостепанівської гімназії та філії Мар’янівська гімназія.

Сесією Губиниської селищної ради було прийняте рішення щодо будівництва укриття цивільного захисту на території Миколаївського ліцею. Після виготовлення проекту на ”Нове будівництво первинного ( модульного) укриття на території Миколаївського ліцею за адресою: вул. Шкільна, 1 с. Миколаївка, Новомосковський район Дніпропетровської області” за результатом відкритих торгів був ( закупівля з особливостями) був укладений договір з переможцем ”ТОВ БРАВО БУД 2024”. Будівельні було розпочато 23 вересня. З вини підрядної організації роботи було призупинено до грудня 2024 року. Роботи відновлено в грудні. На теперішній час роботи продовжуються. З місцевого бюджету на виконання проекту, проведення експертизи, будівельні роботи з обладнанням, авторський нагляд, технічний нагляд були виділені кошти в загальній сумі 11239450 грн.

З 01 вересня 2024 року в Губиниському ліцеї введено посаду офіцера безпеки. Всі заклади загальної середньої освіти обладнані ”Тривожною кнопкою”. Заклади загальної середньої освіти мають Паспорти безпеки. Проведено їх верифікацію.

На виконання Закону України ”Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення системи підготовки громадян до військової служби”, постанови КМУ від 19.09.2023 № 1023 ”Питання надання освітньої субвенції з державного бюджету ( за спеціальним фондом державного бюджету)” ( зі змінами) в Губиниському ліцеї створено осередок викладання навчального предмета ”Захист України”. За рахунок коштів субвенції з державного бюджету та співфінансування з бюджету селищної ради здійснюється придбання навчального обладнання для осередку.

Всі заклади дошкільної освіти забезпечені протипожежною сигналізацією, системою блискавка захисту; система протипожежної сигналізації встановлена лише в 6 закладах загальної середньої освіти. Створення безпечних умов в закладах освіти потребує значного фінансового ресурсу та постійно перебуває в полі зору селищної ради.

Протягом 2024 року проведено технічну інвентаризацію будівель та споруд всіх закладів освіти. Розроблено проекти землеустрою для 6 закладів освіти ( Василівська, Вільненська, Гнатівська, Новостепанівська та Капітанівська, Мар”янівська гімназії). В 2025 році ця робота буде продовжена.

 

 

 БЛАГОУСТРІЙ ГРОМАДИ

 

КП «Мар’янівське» 

 

Господарська діяльність КП «Мар’янівське» Губиниськох селищної ради націлена для досягнення економічних і соціальних результатів з метою отримання прибутку,сприянню органам місцевого самоврядування в активізації соціально-економічного розвитку території,яка входить у склад Губиниської селищної територіальної громади.


Пріоритетними напрямками роботи підприємства є :

1.Водопостачання та водовідведення;

2.Збирання твердих побутових відходів;

3.Підтримання в належному стані житловий фонд,який знаходиться на балансі підприємства;

4.Благоустрій територій в межах Губиниської селищної територіальної громади,включаючи ремонт доріг,шляхів та інших сполучень.

КП «Мар’янівське» забезпечує водою населені пункти Мар’янівського,Миколаївського та Новостепанівського старостинських округів

с.Євецько-Миколаївка Губиниської селищної територіальної громади.

Всього населення,які користуються водою - 5724 особи.

в тому числі :

Мар’янівський старостинський округ – 1125 чол

в т.ч.

с.Мар’янівка – 947 чол

с.Новоскотувате – 178 чол.

Миколаївський старостинський округ – 3647 чол

в т.ч.

с.Миколаївка – 2801 чол

с.Королівка – 527 чол

с.Нове – 243 чол

с.Затишне – 76 чол.

Новостепанівський старостинський округ – 625 чол

в т.ч.

с.Новостепанівка – 522 (472) чол

с.Веселе (Радсело) – 103 ( 94) чол

с.Євецько-Миколаївка – 327 чол


у віданні КП «Мар’янівське» знаходяться такі об’єкти :


№з/п

Назва населеного пункту

Кількість абонентів

скважина

Башня Рожновського

Водопровідна мережа, протяжність

1

Миколаївка

800

12

12

48 км

2

Королівка

200

3

3

5 км

3

Нове

85

1

1

4 км

4

Затишне

30

1

1

2 км

5

Новоскотувате

66

1

1

3,5 км

6

Веселе

19

1 (колодязь)

1

2,5 км

7

Новостепанівка

126

1

1

6 км

8

Євецько-Миколаївка

110

1

1

6 км

9

Мар’янівський старостинський округ

386

2

2

6 км

10

Водонапірна башта

с.Губиниха вул.Шевченка,3


1

1

1,5 км

11

Табір «Відрадне»

с.Всесвятське

ур-ще Сорокова,2






Всього:

1822

24

24

83


також в с.Мар’янівка є :

1. колодязі з лічильником і запірною арматурою – 180 шт.

2.Система водовідведення:

каналізаційна насосна станція

очисні споруди каналізації (поля фільтрації)

напорний каналізаційний коллектор (труби від КНС до очисних споруд)- 3,5 км

каналізаційні колодязі – 52 шт.

3. Житловий фонд

на балансі та обслуговування перебуває 18 будинків, в тому числі :

багатоквартирні ( 4-х поверхові- 2 од; 2-х поверхові– 11 од.; 1-о поверхові -3 од)

будинок вчителя -1

Всього: 169 квартир.

Обслуговування: прибирання прибудинкових територій, частковий ремонт дахів, під’їздів, дверей, електричну частину від стовпа до розподільного щита.

 

Вивіз ТПВ:

всього контейнерів – 46 шт.з них : євроконтейнери – 19 шт., прості без кришки – 27 шт.

утилизацією ТПВ на підставі угоди займається стороння організація

ТОВ «КОМСІТІ»

 

1.Ремонти башт,свердловин та системи водопостачання на території Губиниської селищної територіальної громади :


заміна водогону с.Миколаївка вул.Низова (287,85 п. м)

заміна водогону с.Євецько-Миколаївка вул.Центральна (115,2 п.м)

Заміна глибинних насосів на свердловинах:

с.Миколаївка вул..Тракторна (заміна глибинного насоса)

с.Миколаївка вул.Партизанська (заміна глибинного насоса)

с.Миколаївка вул.Низова (заміна глибинного насоса)

с.Королівка вул.Активна (заміна глибинного насоса)

с.Королівка вул.Молодіжна (заміна глибинного насоса)

с.Євецько-Миколаївка ул..Центральна (заміна глибинного насоса)

с.Новостепанівка ул..Мороза (заміна глибинного насоса)

с.Мар’янівка ул..Центральна (заміна глибинного насоса)

с.Новоскотувате ул..Вишнева (заміна глибинного насоса)

с-ще Губиниха (заміна глибинного насоса – свердловина ліцей)

с.Миколаївка ул..Тракторна ( монтаж та налагодження автоматичної системи Каскад )

усунення аварійних ситуацій на водогонах Губиниської селищної ради:

с.Миколаївка вул.Кривошеї (заварювання пориву – 3 випадки);

с.Миколаївка вул. Назаренка ( заварювання пориву - 2 випадки,заварювання башти )

с.Миколаївка вул. Новоукраїнська ( заварювання пориву,заварювання башти )

с.Миколаївка вул. Господарська (заварювання пориву - 4 випадки)

с.Миколаївка вул. Зоряна (заварювання пориву)

с.Миколаївка вул. Затишна (заварювання пориву)

с.Миколаївка вул. Весела (пориву- 2 випадки)

с.Миколаївка вул. Шкільна (заварювання пориву -2 випадки)

с.Миколаївка вул. Низова заварювання пориву-3 випадки,установка датчиків рівня)

с.Миколаївка вул. Центральна ( заварювання пориву- 2 випадки,установка датчиків рівня)

с.Миколаївка вул. Литвиненка (заварювання пориву,встановлення чавунних засувок, встановлення залізобетонних кілець)

с.Миколаївка вул.Калинова ( 3 заварювання пориву - 3 випадки)

с.Миколаївка вул.Польова (заварювання куполу башти,заварювання 25 стиків до 15 см)

с.Миколаївка вул.Тракторна (встановлення поліетиленового кута)

с.Королівка вул..Активна-вул.Пушкіна (заварювання поривів,горизонтальне буріння, заміна(49,4 м)

с.Королівка вул.Рахівнича (заварювання поривів,горизонтальне буріння,заміна (42,1 м)

с.Королівка вул.Слобідська (2 заварювання пориву)

с.Нове вул.Сонячна (2 заварювання башти-4 латки);

с.Нове вул.Виноградна (2 заварювання пориву);

с.Мар’янівка вул.Молодіжна (роботи на водонапірній башті- заварювання водонапірної вежі (30 см),заміна електричних комплектуючих)

с.Мар’янівка вул.Миру (заварювання пориву)

с.Мар’янівка вул.Центральна (заварювання пориву)

с.Новостепанівка вул..Мороза (заварювання пориву)

с.Новостепанівка вул..Польова (заварювання пориву)

с.Євецько-Миколаївка вул.Центральна (заварювання пориву - 2 випадки,монтаж дрібних металоконструкцій-заглушка)

с.Євецько-Миколаївка вул.Шевченко ( заварювання пориву - 2 випадки,часткова заміна труб поліетиленових 90,78 м)

с.Євецько-Миколаївка вул.Широка ( заварювання пориву - 2 випадки)

с.Євецько-Миколаївка вул.Шкільна ( заварювання пориву- 2 випадки)


2. Придбання основних засобів та інших необоротних матеріальних активів :


Станція керування «Каскад К 5-20»

3

Насос для свердловини PEDROLLO 4sr6/24 F-PD

3

Насос для свердловини PEDROLLO 4sr8/24 F-PD

1

Насос відцентрований 90QJD2-75/20-2.2 BD

1

Моторна частина до насосів свердловинних 4 PD/4

2

Моторна частина до насосів свердловинних 4 PD/2

2

Автомобіль RENAULT DUSTER zen 1.5D (110hp)EDC6

2


3.Придбано скати передні та запасні частини для поточного ремонту трактора ЮМЗ-6;а пальне для генераторів (2 генератори – дизельне пальне,1 генератор-бензин) резервне паливо необхідне під час обслуговування об’єктів водопостачання,які знаходяться у віданні КП «Мар’янівське» на випадок надзвичайних ситуацій.

4.частково проведено поточний(косметичний) ремонт цокольних поверхів багатоповерхівок с.Мар’янівка ( вул. Молодіжна №19,18,15,13,11,7,9);

5.проведено поточний ремонт дахів багатоквартирних будинків с.Мар’янівка ( вул. Молодіжна №№ 2,3,4,5,6,7,11,13);

6.відновлено електропостачання в багатоповерховому будинку по вул..Молодіжна ,9 с.Мар’янівка;

7.відремонтовано (6) та пофарбовано 46 сміттєвих баків;

8.придбано 10 одиниць сміттєвих баків ємністю 1,1 куб.м.

9.Благоустрій територій:

- сезонний покіс трави на території Мар’янівського старостинського округу (обочини доріг,територія цвинтаря,парк,територія біля КНС), обочин доріг Губиниської селищної територіальної громади;

- роботи по прибиранню стихійних звалищ на території Губиниської селищної територіальної громади;

- прочищення доріг від снігових заметів Мар’янівський старостинський округ.


КП «ГОСПОДАР» 

Господарська діяльність КП «Господар» Губиниської селищної ради націлена для досягнення економічних і соціальних результатів з метою отримання прибутку, сприянню органам місцевого самоврядування в активізації соціально-економічного розвитку території, яка входить у склад Губиниської селищної територіальної громади.

Пріоритетними напрямками роботи підприємства є :

1.Водопостачання та водовідведення;

2.Збирання твердих побутових відходів;

3.Благоустрій територій в межах Губиниської селищної територіальної громади,а саме смт. Губиниха (Цукр.завод), та с. Вільне.

КП «Господар» забезпечує водою населені пункти смт. Губиниха (Цукр. завод),та с. Вільне Губиниської селищної територіальної громади.

Станом на 01.10.2024 року:

Всього населення, які користуються водою - 1 584 абонентів.

в тому числі :

смт. Губиниха (Цукр.завод) – 884 чол.

с. Вільне – 700 чол.

Також підприємство забезпечує водопостачанням 10 магазинів ,6 навчальних закладів :

-КЗ «Центр позашкільної освіти»;

-КЗ Заклад дошкільної освіти « Івасик-Телесик»;

-Філія Губиниська гімназія, Губиниського ліцею Губиниської селищної ради ;

-Вільненський ліцей Губиниської селищної ради»;

-КЗ«ДЮСШ» Губиниської селищної ради».

-БК «Ювілейний».

5 підприємства :

- ТОВ «УкрсПецизвесть»;

- ТОВ «Агро-Овен»;

- ТОВ «Вільне-2002»;

- ТОВ «Сан-Сид-Юа».

- та заправку.

- ПМП «Алеко».

Середньооблікова чисельність працівників на 01.04.2024 року становить 15 чоловік . В лютому місяці було прийнято до штату 1 робітника (робітник з благоустрою).

У віданні КП «Господар» знаходяться такі об’єкти :

водопровідне господарство – (свердловина та 2 шт. башти - с. Вільне вул. Польова ); водопровідна мережа загальною протяжністю -49 км.

Свердловина смт. Губиниха (Цукр.завод) загальною протяжністю -3,5 км;

Та система водопостачання в смт.Губиниха по вул.Джерельна,Надії,Весняна,Дружби.

2.Система водовідведення:

каналізаційна насосна станція;

очисні споруди каналізації (поля фільтрації);

насос на оборотна станція;

каналізаційні колодязі – 56 шт.;

3. Житловий фонд

На балансі перебуває 22 житлових будинки, 1 Гуртожиток.

Згідно рішення сесії Губиниської селищної ради № 6-22/ VIII від 21.04.2023 р., було внесено зміни до статуту ,де КП «Господар» взяло на себе обов’язки за вивезення ТПВ, в смт. Губиниха.

4. Вивіз ТПВ: всього контейнерів – 14 шт.з них :

утилізацією ТПВ на підставі договору займається стороння організація

ТОВ «КОМСІТІ».

  • В с. Вільне за 2024 рік було проведено такі роботи:
  • Поточний ремонт водогону в с. Вільне вул. Осіння(копання екскаватором,земляні роботи 5 м3(проведені роботи в зв’язку з корозією труби),земляні роботи 5 м3(закопування ескаватором);
  • Поточний ремонт водогону в с. Вільне вул. Осіння, Білякова, Леваневского, Липова, пров.Український (земляні роботи, демонтаж старого глибинного насосу, та монтаж нового глибинного насосу);
  • Поточний ремонт водогону в с. Вільне вул. Польова(земляні роботи, а саме заміна труби водогону, діаметр 32 мм, протягування нитки трубопроводу з поліетиленових труб у свердловину установкам горизонтально спрямованого буріння, сила протяжки до 11000 кг, зовнішній діаметр труб до 100 м..
  • Поточний ремонт водогону в с. Вільне вул. Шкільна, Перемоги, Білякова, Миру,Дружби.;
  • Послуги з поточного ремонту водогону прв.Садовий,Шевченка с.Вільне;
  • Встановлено металеву конструкцію для захисту генератора,


ЦУКРОВИЙ ЗАВОД

Заміна металевої труби(порив водогону),(земляні роботи 5 м3,проведені сварочні роботи в зв’язку корозією труби, закопування екскаватором.смт. Губиниха вул.Зоряна 24;

Поточний ремонт водогону вул. Зоряна 8-12,усунеення пориву,заміна труби на пластик,жіаметр 32 мм,з м.,заміна запірної арматури 3 шт.,

Поточний ремонт водогону вул. Зоряна 20-22,усунення пориву,встановлено хомут 150 мм.;

Поточний ремонт водогону вул. Зоряна б.12,усунення пориву,заміна труби 15 м.,діаметр 32 мм,монтаж запірної арматури 2 шт.;

Укладання нового водогону ДК Ювілейний,вул.Зоряна,укладання труби діаметр 32 мм.,,монтаж лічільника і запірної арматури 2 шт.,;

Поточний ремонт водогону вул. Зоряна буд.8,усунеення пориву,монтаж крану,монтаж хомута діаметр до 100 мм.,;

Поточний ремонт водогону вул. Зоряна 34 А, усунення пориву,демонтаж задвижки,діаметр до 100 мм,хомута до 150 мм.;

Поточний ремонт водогону вул. Джерельна,усунеення пориву,заміна труби 2 м.,;

Поточний ремонт водогону вул. Зоряна 34-34 А.,заміна водогону,діаметром 100 мм.,довжиною 210 м.,встановлення кранів 3 шт.,прокладання труби діаметром 50 мм.,довжиною 20 м,встановлення крану 1 шт.,встановлення задвижки до 100 мм.,підключення будинку 34,34 А,та вул.Липова.


 Діяльність закладів культури

 

Протягом 2024 року працівниками культури були проведені різні за формою та тематикою культурно-дозвіллєві заходи, в яких висвітлювали події місцевого, загальнонародного та державного значення. Діяльність клубних та бібліотечних установ спрямована на відзначення державних свят, пам’ятних дат, народних та духовних свят, організацію дозвілля для різних верств населення. Також заклади культури громади є осередками збереження, відродження та популяризації народних звичаїв і традицій.

Основним фактором, що забезпечує повноцінне функціонування галузі культури н території громади є забезпечення фінансування та задовільний стан матеріально – технічної бази закладів культури. Протягом 2024 року здійснювалися невідкладні заходи з вирішення першочергових завдань щодо збереження і розвитку інфраструктури закладів культури територіальної громади, активного сприяння творчості аматорів народного мистецтва, зміцнення матеріально – технічної бази, поліпшення пам’ятко - охоронної діяльності, соціального захисту працівників культури громади. Проведена відповідна організаційна та господарська робота, спрямована на підготовку закладів громади до роботи в осінньо – зимовий період 2024 – 2025 років

На території Губиниської територіальної громади у 2024 році діяли 33 заклади культури (16 закладів клубного типу, 15 бібліотек і 2 бібліотечних пункти). Загальна кількість працівників 78 чоловік.

Мережа закладів культури:

КЗ «Центр культурних послуг Губиниської селищної ради» до якого входять 15 філій клубного типу;

КЗ «Публічна бібліотека Губиниської селищної ради» до якої входять 14 бібліотек – філій і 2 бібліотечних пункти.

У 2024 в будинках культури громади діяло 72 клубних формувань (3 музично-інструментальних, 32 вокально-хорових, 13 хореографічних, 3 декоративно-ужиткового мистецтва, 5 театральних, 5 образотворчого мистецтва, 1 кіно-фотомистецтва, 6 любительських об’єднань). Кількість колективів зі званням «Народний» – 3, «Зразковий» - 5.

Всі клубні заклади мають доступ до мережі Internet. Опалюються газом - 5 будинків культури, електричне опалення мають- 5. Дров’яне опалення мають 6 будинків культури. Бібліотеки -газом опалюється – 6, електричне опалення мають- 4. Не опалюється – 6 .

У 2024 році проведено – 515 заходів (10590– відвідувачів). Працівники будинків культури активно висвітлюють інформацію на сторінках у соцмережах, на території громади активізувалась робота з патріотичного виховання дітей, підтримки родин військових, ВПО за рахунок культурної інтеграції.

У продовж звітного року, в супереч підступної військової агресії РФ, в закладах культури проводилися різноманітні масові заходи спрямовані на задоволення культурних потреб населення територіальної громади. Самодіяльні колективи громади є постійними учасниками фестивалів, конкурсів та презентують своє мистецтво, як у громаді, районі, області так і за її межами, також колективи громади є відомими та популярними в Закарпаття, Ворохта, Яблуниця завдяки чому регулярно отримують запрошення на конкурси та фестивалі, які проводяться. Здебільшого протягом звітного періоду робота закладів культури проводилась в форматі онлайн та з додержанням всіх правил безпеки. Тим не менш вдалося провести ряд масових заходів. Серед них: тематичні вечори, бесіди, диспути, конкурси, зустрічі з цікавими людьми, екскурсії, театралізовані свята, майстерки, благодійні концерти, святкові концерти та інші цікаві програми. Проведення культурно-мистецьких заходи були спрямовані на задоволення потреб різних категорій населення, як для дітей так і для юнацтва, а також для дорослих та людей старшого, похилого віку та неоднлразово супроводжувались виставками декоративно – прикладного мистецтва та образотворчого мистецтва. За забезпечення та створення умов для реалізації прав громадян на вільних доступ до інформації, задоволення і формування їх бібліотечних, бібліографічних, інформаційних, і духовних потреб відповідає об’єднання бібліотек в єдине структурно-цілісне утворення, а саме комунальний заклад «Публічна бібліотека Губиниської селищної ради».

Не менш активно діють 15 бібліотек-філій та 2 бібліотечних пункти Губиниської громади. Бібліотечні фонди станом на 2024 рік 93750 примірників. З них: українською мовою - 62759 примірник, іноземними мовами -30991 . У 2024 році до читання залучено 4967 користувачів: до 14 років – 1425 користувачів (в тому числі до 6 років -155), 18-35 рік – користувачів - 862, від 35 до 60 років – 1579 користувач, від 60 років – 878 користувачів. Кількість відвідувань протягом року становить 32291. Кількість виданих примірників 93965, з них видано дітям 32909 примірників. Кількість проведених масових заходів становить 753, які відвідали 6422 користувачів.

Релігійна мережа територіальної громади представлена одним віросповідним напрямком (християнство): в межах якого діють 19 релігійних організацій.

За звітний період мережа релігійних організацій не зросла, нових релігійних громад на території громади не реєструвалось.0

Протягом звітного періоду Відділом культури були залученні позабюджетні кошти, а саме:

1. Субвенція від обласного депутата у розмірі 50 тис. грн на придбання меблів у творчу майстерню миколаївського розпису.

Поповнення бібліотечних фондів – 16 примірників українською мовою на суму 2765 тис.грн.

2. Отримання благодійної допомоги: 7 ноутбуків, 4 столи, 18 стільців на загальну суму 483 тис. 853 грн.

3. Субвенція від обласного депутата у розмірі 10 тис. грн за перемогу в обласному конкурсі етноосель та зелених садиб Дніпропетровської області.

4. Отримання благодійної допомоги роутери – 10 шт на загальну суму 22 тис 432 грн.

Згідно програми розвитку культури Губиниської селищної ради у звітному періоді :

1.Придбали меблі для найпростішого укриття Королівської філії КЗ «Центр культурних послуг Губиниської селищної ради» на суму 48 тис. 947 грн. та вогнегасники на 4320 тис. грн..

2. До Міжнародного дня захисту дітей та Новорічно-різдв’яних свят були закуплені подарунки на 107 тис. 15 грн

3. Поточний ремонт підвального приміщення Василівської філії КЗ «Центр культурних послуг Губиниської селищної ради» для найпростішого укриття 199 тис. 837грн.

4. Поточний ремонт м’якої покрівлі Королівської філії КЗ «Центр культурних послуг Губиниської селищної ради» - 180 тис. 032 грн.

5. Поточний ремонт м’якої покрівлі Губиниської філії «Ювілейний» КЗ «Центр культурних послуг Губиниської селищної ради» - 318 тис. 106 грн.

 

 

Діяльність закладу охорони здоров’я

 

Обсяг видатків на охорону здоров’я, в бюджеті селищної ради на 2024 рік, передбачено в сумі 25 182 274,00 грн, профінансовано 25 108 342,75 грн. У складі видатків за рахунок селищного бюджету передбачено видатки на утримання комунального підприємства «Новомосковська центральна регіональна лікарня інтенсивного лікування».

По загальному фонду видатки передбачені в сумі 23 561 824,00 грн (на оплату за енергоносії, медикаменти, продукти харчування, медогляд та ін..).

По спеціальному фонду передбачені видатки в сумі 1 620 450,00 грн, з яких профінансовано та використано 1597573,0 грн, з них: на придбання медичного обладнання для Черкаського стоматологічного кабінету – 919573 грн та на виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція мереж теплопостачання (підготовка об’єкту до опалювального сезону) КП «Новомосковська ЦРЛІЛ» в сумі 678000 грн.

Протягом звітного періоду в КП «Новомосковська ЦРЛІЛ» проведено наступні роботи:

з введення в експлуатацію дизельної електростанції САТ (400 кВт) - 1200,42 тис. грн;

утеплення 161 м. кв. стіни корпусу інфекційного відділення, загальні витрати склали 313,6 тис. грн;

виготовлено кошторисну документацію на поточний ремонт підвальних приміщень з метою визначення їх як найпростішого укриття у будівлі лікарні на суму 353 тис. гривень;

ремонт приміщень для введення в експлуатацію комп’ютерного томографу та рентгенівського апарату на суму 551,2 тис. гривень;

ремонт приміщень для відкриття відділення реабілітації - 370 тис. грн;

Кількість стаціонарних ліжок збільшено на 60, загальна кількість склала 460 одиниць.

Кількість пакетів згідно з договором НСЗУ щодо надання медичної допомоги збільшено з 17 до 20 у 2024 році.

У порівнянні з 2023 роком у звітному періоді кількість амбулаторних прийомів збільшилась з 72382 до 77821 (+7,5%), стаціонарних оперативних втручань - з 3223 до 3940 (+22,3%), пролікованих в стаціонарі хворих – з 11829 до 13904 (+17,5%).

В зв’язку з відкриттям реабілітаційного відділення та відділення ендоскопічних та ультразвукових методів діагностики та лікування, розширення ліжкового фонду, збільшено кількість штатних посад на 66 шт. од.

На кінець 2024 року працевлаштоввано осіб з числа ВПО у кількості 25 чол.

Отримано та взято на баланс обладнання, медикаментів, продуктів харчування у якості благодійної допомоги на загальну суму близько 87 млн грн., в тому числі, модульна поліклініка Перещепинського відділення 53,8 млн.грн, комплект ендоскопічного обладнання Crown Fgents Japan Limited (Японія) -7,5 млн.грн.

 

 

МОБІЛІЗАЦІЙНА ТА ОБОРОННА РОБОТА, ВЗАЄМОДІЯ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ

 

Мобілізаційний ресурс по Губиниській територіальній громаді станом на 01.01.2024 року становив 1808 військовозобов'язаних. За звітній період мобілізовано до лав ЗСУ 153 особи, 19 – призвані за контрактом. Протягом року проводилась робота по оповіщенню військовозобов’язаних на предмет оновлення військово-облікових даних, проходження медичного огляду та призову на військову службу:

- Опрацьовано – 1808 адрес військовозобов'язаних (100%);

- Вручено повісток – 326;

- Складено актів про відмову в отриманні повісток – 95;

- Складено актів про не проживання – 379;

- Складено актів про неможливість вручення повісток – 532;


- В зв’язку із закінченням терміну дії «Програми забезпечення заходів та робіт з підготовки територіальної оборони та підтримки Збройних сил України та інших військових підрозділів на 2023-2024 роки», розроблена «Програма національного спротиву, забезпечення заходів та робіт з підготовки територіальної оборони, підтримки Збройних сил України та інших військових формувань на 2025-2026 роки», яка затверджена рішенням сесії Губиниської селищної ради № 3-40/VІІІ від 18 грудня 2024 року.

В робочому порядку здійснювалась взаємодія з правоохоронними органами (Новомосковський РВП ГУ НП України у Дніпропетровській області) по забезпеченню громадського порядку та профілактики правопорушень на території громади.


- З метою забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері законності та правопорядку, забезпечення безпечної життєдіяльності громадян, системи захисту населення від злочинних та протиправних проявів, поліпшення криміногенної ситуації та стану безпеки дорожнього руху на підпорядкованій території, розроблена «Програми забезпечення громадського порядку, публічної безпеки, профілактики злочинності та покращення стану безпеки дорожнього руху на території Губиниської територіальної громади Самарівського району Дніпропетровської області на 2025-2026 роки», яка затверджена рішенням сесії Губиниської селищної ради № 4-40/VІІІ від 18 грудня 2024 року.

 

ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ

 

Відповідно до п.6 ч.2 ст.19 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2017р. №733 «Про затвердження Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв’язку у сфері цивільного захисту», п.5 розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 р. № 488-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку та технічної модернізації системи централізованого оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій», з метою створення сучасної автоматизованої системи централізованого оповіщення нового покоління, яка б відповідала сучасним стандартам, для своєчасного оповіщення органів управління та сил цивільного захисту місцевого рівня та населення Губиниської територіальної громади про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій, керуючись ст.40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет селищної ради ухвалив рішення про затвердження «Положення про місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення (МАСЦО) Губиниської об’єднаної територіальної громади». Наступним кроком була розробка проектно-кошторисної документації «Будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення». Загальна вартість проекту 20 019 т.грн. Втілення проекту заплановано на 2025-2027 роки і затверджено на сесії Губиниської селищної ради (рішення сесії №2-40/VІІІ від 18 грудня 2024 року) .


Також протягом року затверджувались на сесіях наступні питання:


- Про внесення змін в існуючу програму розвитку цивільного захисту Губиниської територіальної громади Новомосковського району Дніпропетровської області на 2022-2027 роки , а саме : до розділу І Програми додатково внести питання обладнання місць масового відпочинку людей на водних об’єктах Губиниської територіальної громади відповідно до вимог Порядку обліку місць масового відпочинку на водних об’єктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 березня 2003 року № 264 та Правил охорони життя людей на водних об’єктах, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 10 квітня 2017 року № 301 (із змінами).


- Затвердження місцевої цільової Програми основних заходів профілактики і боротьби із сказом та регулювання чисельності безпритульних тварин на території Губиниської територіальної громади на 2024-2028 роки.

Я завжди налаштований на співпрацю та на діалог з усіма, хто бажає щось зробити корисне для своєї громади та вдячний усім, хто допомагав селищній раді практичними справами, своїм досвідом, конструктивними порадами.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux